Tipsport extraliga od 17.9.2020

Kluby extraligy se dnes sešly na mimořádné valné hromadě APK LH v Praze, kde řešily aktuální situaci spojenou s COVID 19.

Na dnešním jednání mimořádné valné hromady APK LH se kluby jednoznačně shodly na tom, že mají v úmyslu zahájit sezonu Tipsport extraligy ledního hokeje v řádném termínu, tedy 17. 9. 2020.

„Nezbytným předpokladem pro úspěšné zahájení sezony 2020/2021 je však dořešení důležitých podmínek, mezi které patří zejména nastavení přijatelných karanténních opatření pro hráče ledního hokeje a realizační týmy, udržení alespoň stávajících kapacitních možností jednotlivých zimních stadionů a v neposlední řadě případné kompenzace ztrát vzniklých v souvislosti s omezeními vyplývajícími z nařízení státu. Intenzivní jednání o všech výše uvedených tématech neustále probíhají,“ sdělil prezident APK LH Ing. Aleš Pavlík.

„Máme zájem odstartovat sezonu Tipsport extraligy v plánovaném termínu. S napětím sledujeme jednání o všech důležitých podmínkách pro realizaci profesionálních utkání, neboť pro fanoušky a partnery Tipsport extraligy je včasné zahájení důležitým milníkem po nedokončené minulé sezoně“, řekla Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing.

Petr Nitsche, vedoucí oddělení hokeje 

BPA sport marketing a.s.