Hokejisté Sparty zahájili přípravu na sezonu!

Hokejisté pražské Sparty zahájili pod vedením trenérů Miloslava Hořavy a Josefa Jandače ve čtvrtek 3. srpna přípravu na novou sezonu 2020/21 Tipsport extraligy.

Jejich ostrý start se uskuteční 6. srpna v rámci Generali Česká pojišťovna Cup, kdy přivítají na ledě holešovické Tipsport areny od 18:00 hodin hokejisty Plzně. V omezeném množství ho mohou sledovat také fanoušci a diváci, kteří mají k dispozici nové pernamentky, případně vstupenky.

Sparťanský tým přišli posílit, útočníci Ladislav Zikmund (Rytíři Kladno), Tomáš Šmerha (HC Slavia Praha), Roman Horák (Växjö Lakers HC (SWE), obránce: Radek Jeřábek (VHK Vsetín), brankář: Jakub Neužil (SK Trhači Kadaň). Dle informace trenéra Jandače, již do utkání s Plzní někteří z nich zasáhnou, šanci by měli dostat také sparťanští mladíci, kteří se s A-týmem připravují.

Do pohárového utkání proti Plzni, možná naskočí, útočník Horák, který  se po individuální přípravě připojil k týmu. „Myslím si, že to bude velmi kvalitní zápas. Měli jsme spoustu času na trénování, nikdo dlouho nehrál, takže jsou všichni natěšení. Je možné, že se bude hrát hodně nahoru dolů, systémy ještě nebudou tak propracované, ale tempo bude podle mě vysoké,“ věří po prvním společném tréninku,“řekl.

Trenér Josef Jandač, Roman Horák, Matěj Machovský k přípravě:

Čtsa, zdroj, foto: Jan Beneš, Vladimír Koča, www.hcsparta.cz