Klokani budou v sobotu v Boleslavi pokračovat ve finále za svým cílem!

Bohemka první těžký krok ve skupině o Evropu zvládla a v rozmezí čtyř dnů se bude pokoušet o další úspěch. V sobotu 4. července se Klokani přesunou do Mladé Boleslavi, která v semifinále porazila na Střeleckém ostrově domácí  Dynamo. Po koronavirové přestávce se Středočechům tolik nedařilo, ale po vítězstvích v semifinálových zápasech 2:1 doma a 2:0 venku, se postup do finále skupiny o Evropu nakonec vydařil.

Velice dobrou formu prokazuje po zranění Dominik Mašek, bývalý hráč Bohemians, který díky přestávce, nakonec stihl odehrát tři poslední zápasy základní části, kdy se v Budějovicích jednou v závěru zápasu trefil a zároveň rozhodl o zasloužené výhře Mladé Boleslavi.

Přišli o dost kvalitní hráče jako je Komličenko, Mešanovič a Matějovský. Tým totiž potřeboval čas na to, aby si sedl a sehrál se. To samozřejmě nějakou chvíli trvalo, v semifinále už z toho mohli určitým způsobem těžit,“ řekl asistent Erich Brabec.

„Je to padesát na padesát. Boleslav dvakrát porazila Budějovice a my zase dvakrát Slovácko. Čekají nás nesmírně vyrovnané zápasy, v nichž rozhodne to, který tým dokáže potrestat nějakou chybu soupeře,“ dodal Brabec.

„Myslím, že Mladá Boleslav neměla v dvojzápase s Budějovicemi co ztratit. Šli do toho od nuly a odehrané duely v základní části ligy nechali za sebou. Zvládli to dobře, což mě samotného překvapilo, neboť jsem myslel, že na tom budou Budějovice lépe,“ řekl David Bártek.

Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v sobotu od 20:00 hodin v Lokotrans aréně. V přímém přensou bude  velice zajímavé utkání vysílat stanice ČT sport. Hlavním rozhodčím je Ondřej Lerch, na čarách budou asistenti Jakub Šimáček s Lucií Ratajovou. Čtvrtým sudím bude Tomáš Klíma. Na utkání budou dohlížet i videorozhodčí. Na sociálních sítích najdete zpravodajský servis přímo na  oficiálních profilech Bohemky nebo pod hashtagem #MBLBOH.

Čtsa, zdroj: www.bohemians.cz