Smutný den pro všechny viktoriány: opustil nás Marián Čišovský

Nedělní ráno zarmoutilo všechny viktoriány – navždy nás v pouhých 40 letech opustil Marián Čišovský. Klub by chtěl vyjádřit upřímnou soustrast celé rodině i všem viktoriánům, kteří mají Mariána ve svém srdci. Mariáne, odpočívej v pokoji!

„Smutná zpráva pro všechny z nás. Navždy nás opustil skvělý fotbalista, kamarád, manžel, táta a velký bojovník. V první řadě bych za celý klub, všechny jeho zaměstnance, hráče i trenéry chtěl vyjádřit upřímnou soustrast Mariánově rodině a všem nejbližším,“ uvedl generální manažer klubu Adolf Šádek.

Na hřišti byl Marián obrovský bojovník, stejně statečně a odhodlaně se rval i se zákeřnou nemocí. „Způsobem, jakým bojoval až do poslední chvíle, je vzorem pro všechny, kteří musí bojovat s jakoukoli nemocí.“

FC Viktoria Plzeň uctí památku Mariána Čišovského během nedělního ligového utkání se Spartou Praha. V prostorách Pamětního místa Brány borců zároveň vznikne pietní místo, kde mohou všichni fanoušci zapálit svíčku a připomenout si mimořádného člověka, kterého jsme dnes ztratili.

Mariáne, odpočívej v pokoji!

Mgr. Václav Hanzlík, Ředitel komunikace, Head of communication

FC Viktoria Plzeň, a.s.

www.fcviktoria.cz