Finále Bohemians – Mladá Boleslav

Ve finále skupiny o účast v Evropské lize se střetnou Bohemians s Mladou Boleslaví. Oba týmy v sobotu zopakovaly vítězství z prvních zápasů.

Zatímco Mladá Boleslav po domácím vítězství 2:1 vyhrála v Českých Budějovicích  přesvědčivěji 2:0, Bohemians  opakovali vítězství  z Uherského Hradiště 2:1  díky dvěma gólům. Mosguery, který nastoupil  v 60. minutě místo Nečase. Skóroval až v prodloužení. Nejdřív v  91. minutě vyrovnal na 1:1 a o tři minuty později, kdy hráči Slovácka, včetně brankáře Nemravy, se  „nastěhovali“ před branku domácích. Po kopu z rohu chtěli rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Vymstilo se jim to. Vršovický tým se ubránil, míč získal Ugwu, který poslal do uniku Mosgueru. Kolumbijský útočník snadno poslal míč do opuštěné branky.

Finále se bude hrát na dva zápasy  4. a 7. července a vysílá je Česka televize na sportovním kanále.  Vítěz ještě o účast v Evropské lize bude muset bojovat s týmem, který skončí na čtvrtém,  případně pátém místě v nadstavbové skupině o titul.