Fanděte Spartě v autokině!

Sparta sice kvůli současným bezpečnostním opatřením ohledně boje proti šíření nemoci Covid-19 nemůže přivítat fanoušky v ochozech Generali Česká pojišťovna Areny, ale fotbal bez vás si představit nedovedeme. Proto jsme se na spolupráci domluvili s autokinem Strahov, kde vám umožníme sledovat zápas proti Vitkorii Plzeň živě a sdílet svoje zážitky s ostatními fandy!

Vstupenku do autokina si může koupit každý fanoušek Sparty, prodej bude zahájen v úterý v 10:00 a dáme vám o tom vědět na našich sociálních sítích, kde bude i odkaz! Velmi zvýhodněni nicméně jsou permanentkáři a členové Sparta Clubu. Ti za vjezd zaplatí sto korun, všichni ostatní návštěvníci pak dají za vjezd jednoho auta 350 korun.

Permanentkářům dorazí do mailu do začátku prodeje formou newsletteru slevový kód, který při nákupu k uplatnění slevy zadají. V každém autě můžou být až čtyři fanoušci. Maximální kapacita byla stanovena na 120 automobilů, proto rozhodně neotálejte s koupí své vstupenky.

Fotbalové autokino se pro vás na Strahově otevře ve středu 18:00, tedy dvě hodiny před startem zápasu. Příjezd do kina je nejlepší z ulice Vaníčkova, podívat se můžete i na mapu, ať máte jasno. Kdo přijede dřív, dostane místa blíž plátnu. Pokud dorazíte ve vyšším automobilu, budete obsluhou autokina směřování do zadních řad.

Všechny návštěvníky prosíme, aby se řídili doporučeními provozovatelů kina! Na místě si můžete vybrat z menu občerstvení.

Trenér Sparty Václav Kotal, Lukáš Štětina, Adam Hložek:

Čtsa, zdroj: www.sparta.cz