Červen
1. Spolu na startu s Českým atletickým svazem celá ČR
8. Memoriál Josefa Odložila Praha
20. 10 km chůze pro 1. kolo extraligy mužů a žen Milovice
10 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů a žen Milovice
5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen Milovice
27. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek Slavkov u Brna
v běhu na 10000 m
Červenec
4. nebo 5. 1. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
1. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
5. 1. kolo extraligy mužů a žen Ostrava
11. 10 000 m chůze pro 2. kolo extraligy mužů a žen Nové Město nad Metují
10 000 m chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují
5 000 m chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují
14. Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána České Budějovice
18. 2. kolo extraligy mužů a žen Kladno
18. nebo 19. 2. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
2. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
24.-26. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, Praha
dorostenců, dorostenek, starších žáků,
starších žákyň, mladších žáků
a mladších žákyň ve vícebojích
Srpen
1. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů Bělá pod Pradědem,
a juniorek Domašov-Šerák
10 km chůze pro MČR družstev mužů a žen Olomouc
10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen Olomouc
10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů a žen Olomouc
8.-9. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Plzeň
15. Zlín 2020 Zlín
15. nebo 16. Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen Pardubice
22. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Praha
22. nebo 23. 3. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
3. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
Září
5.-6. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců Ostrava
a dorostenek na dráze
8. Zlatý mítink WACT-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
16. Bronzový mítink WACT-Kladno hází a Kladenské Kladno
memoriály
19.-20. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Jablonec nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Třinec
26. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Praha
Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Třebíč
Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň Podle vylosování
??? Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků Břeclav
a starších žákyň
27. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů Běchovice-Praha
a juniorek
Říjen
3. nebo 4. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Opava
Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou
Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň Kolín
10. Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady
Mezistátní utkání v chůzi na 20 km mužů
a žen a 10 km juniorů a juniorek ???
Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2020 Poděbrady
11. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha
17. MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU GDYNIA
Světový pohár mládeže v běhu do vrchu (do 17 let) Ambleside
Listopad
13. MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHU HARÍA
14. MISTROVSTVÍ SVĚTA V DLOUHÉM HORSKÉM HARÍA
BĚHU
21. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, Praha
juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek,
staršího žactva a mladšího žactva
Prosinec
12. Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších Podle vylosování
žákyň
13. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU Dublin-Fingal
19. Mezikrajová utkání družstev starších žáků a starších Praha
Žákyň.
MÍTINKY DIAMANTOVÉ LIGY,
MÍTINKY WORLD ATHLETICS CONTINENTAL TOUR
Srpen
11. Zlatý mítink WACT Turku
14. Mítink Diamantové ligy Monaco
16. Mítink Diamantové ligy Gateshead
20. Zlatý mítink WACT Szekesfehervar
23. Mítink Diamantové ligy Stockholm
Září
2. Mítink Diamantové ligy Lausanne
4. Mítink Diamantové ligy Brussels
6. Mítink Diamantové ligy Paris
6. Zlatý mítink WACT Silesia
8. Zlatý mítink WACT-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
15. Zlatý mítink WACT Zagreb
16. Bronzový mítink WACT-Kladno hází a Kladenské Kladno
memoriály
17. Mítink Diamantové ligy Roma/Naples
19. Mítink Diamantové ligy Shanghai
26. Zlatý mítink WACT Nairobi
Říjen
4. Mítink Diamantové ligy Eugene
9. Mítink Diamantové ligy Doha
17. Mítink Diamantové ligy China
ČAS, www.atletika.cz