Gustav Niedelský – závodník, kterého zatím neznáme!

Gusta je nové jméno na scéně, které auto představíš divákům na trati v předpokládaném seriálu Carboniacupu? Automobil je Audi A3 2.0 Pod hlavním sponzorem společností F-DRIVE EU s.r.o. které tímto děkuji za podporu.

Máš nějaký třeba motokárový rekord, se kterým by jsi se rád pochlubil, jak jsi se vůbec dostal k odhodlání usednout do závodní káry?  K závodním strojům mě přivedl dnes již už zesnulý kamarád Radek Polák . Děkuji mu tam nahoru za to, že mi motorsport představil v jiném světle než z pohodlí obýváku.

V dnešní době se spíše závodníci prohání v PC, která počítačová hra/simulátor patří k tvým oblíbeným? Kterou trať jezdíš nejvíc a proč? Jsem jeden z mála, který na PC nejezdí. Jak se říká, když to není na živo není to ono

Co by jsi vzkázal svým soupeřům, na co se mají těšit, dostanou pořádně na frak?

Myslím že, startovní číslo 666 napovídá 😊 vše

Teplicím je nejblíže závodní okruh v Mostě, těšíš se na domácí autodrom, i když sezóna bohužel na něm letos začít nemohla? Těším se moc. Atmosféra na autodromu je vždy skvělá a potkají se tam lidé kteří by se za normálních okolností nepotkali. Na trati rivalové a v depu kamarádi (někdy i obchodníci 😊)

Pokud sezóna začne, jaké si kladeš cíle?

Chtěl bych se pohybovat takzvaně na bedně a tím zviditelnit své sponzory jako je například firma F-DRIVE EU s.r.o.

Jakým autem by jsi se na okruhu rád svezl, bude to nějaká placka, formule nebo silné GT? Určitě silné GT jako například Bentley Continental GT s 12válcovým motorem. Do formulového vozu se nechystám to přenechám mladším

Popřejeme Gustovi Niedelskému hodně štěstí a radostných vítězství a těšíme se na jeho výkony na závodních drahách.

Text Vláďa Rožánek a foto a odpovědi Gustav Niedelský,

KMN 153, iRacingNews.cz