Zdolej #spartachallenge!

Sparta si pro své fanoušky na následujících deset dní připravila na sociálních sítích Instagram a Twitter opravdovou výzvu! Každé ráno po dobu deset dní, počínaje nedělí 12. dubna, dostanete od Sparty úkol. Pokud splníte všech deset úkolů, získáváte automaticky právo na vlastní wallpaper pro váš počítač. Hráči Sparty navíc po skončení soutěže z těch, kteří zvládli všech deset úkolů, vyberou za každý den vždy deset nejlepších, nejnápaditějších řešitelů. To nám dá stovku absolutních vítězů, která získá další atraktivní ceny včetně dvou vstupenek na příští domácí derby se Slavií! Součástí #spartachallenge je i bonusový, dobrovolný úkol – tím je finanční příspěvek na pomoc lidem, kteří to v současné situaci nejvíc potřebují. Pokud splníte i tento úkol, budete ve slosování o sparťanský dres podepsaný celou kabinou. Tak co říkáte – jdete do toho?

Každé ráno dostanete do Sparty úkol. Na vás pak je ho co nejoriginálnějším způsobem vyřešit a na Twitter, Instagram nebo IG Stories postnout výsledek s hashtagem #spartachallenge. Úkol musíte splnit vždy do konce dne, kdy byl zadaný. Pokud to takhle zvládnete po celých deset dnů, máte vyhráno! 

Každý, kdo splní naši výzvu, má nárok na vlastní pozadí na počítač. Tady vidíte, jak bude vypadat, přičemž každý z vás si může vybrat vlastní text na bannery podél hřiště a také fotku, která bude umístěna na velkoplošné obrazovce na obrázku.

Po skončení výzvy si pak hráči Sparty vyberou z těch, kteří splnili všechny úkoly, deset nejlepších za každý den. Tím nám vznikne 10×10 absolutních výherců, kteří se mohou těšit na další ceny: podepsaná karta Bořka Dočkala s věnováním, dvě vstupenky na příští domácí derby proti Slavii, prohlídka stadionu zdarma a možnost zahrát si zápas ve hře FIFA proti profesionálním gamerům ze Sparta eSports!

Po celou dobu trvání výzvy můžete také splnit dobrovolný bonusový úkol. Tím je poslat příspěvek v minimální výši 200 korun na účet Nadačního fondu ACS. Ten nově může pomáhat nejenom bývalým hráčům, ale ve výjimečných případech také dalším potřebným. Aktuálně tedy peníze, které pošlete v rámci #spartachallenge, půjdou lidem, kteří je využijí v souvislostí s epidemií nemoci Covid-19. Peníze určené pro tyto účely zašlete na účet 2108416971/2700 a jako variabilní symbol uveďte 18931893. 

Každý, kdo splní bonusový úkol, půjde do slosování o dres podepsaný celou kabinou. Slosování proběhne poté, co se celý tým znovu sejde na Letné.

Po splnění poslední výzvy nám zašlete email na adresu spartachallenge@sparta.cz. V něm nám napište, na jakém účtu a na jaké sociální síti jste výzvu splnili (pokud budete plnit prostřednictvím IG stories, je potřeba, abyste z příběhu vytvořili výběr, abychom mohli zpětně zkontrolovat, že jste vše splnili). V emailu také uveďte, jaký text chcete do vašeho vlastního wallpaperu a připojte fotku, kterou chcete umístit na velkoplošnou obrazovku. Pokud jste zároveň naplnili i bonusový úkol, napište nám to také a uveďte číslo účtu, ze kterého jste peníze poslali.

Taková je tedy #spartachallenge. První úkol dostanete na našich sociálních sítích v neděli ráno a hned se můžete pustit do plnění! Hodně nápaditosti a štěstí, sparťani!

A abychom nezapomněli, pokud se i vy zapojíte, dejte o tom ostatním vědět! Grafiky s heslem „Jdu do toho!“ najdete tady: Instagram, IG stories, Twitter

pravidla-souteze-spartachallenge

Čtsa, zdro: www.sparta.cz