SPARTA ESPORTS SE PŘEDSTAVÍ NA MEZINÁRODNÍM TURNAJ

Po sérii přátelských online zápasů, kdy se tým Sparta eSports postupně představil proti FC Viktorii Plzeň, FK Teplice a Bohemians 1905, nyní čeká sparťanské profesionály výzva v podobě mezinárodního turnaje pod názvem Easter Friendly Cup #2, který pořádá esportový tým dánského Brondby Kodaň. Kromě „domácího“ Brondby se Sparta utká s italskou Parmou Calcio a tureckým Galatasaray Istanbul.

Jak už napovídá název, bude se jednat o druhý turnaj tohoto typu. První Easter Friendly Cup se odehrál 6. a 7. dubna, kdy čtveřici týmů tvořili Brondby, nizozemský Heracles Almelo a esportovci italských týmů Sampdorie Janov a Fiorentiny. Celkovým vítězem se stalo pořádající Brondby když ve finále porazilo Fiorentinu.

Easter Friendly Cup #2 se odehraje 13. a 14. dubna. První hrací den se všechny týmy spolu utkají v základní skupině a následné pořadí určí semifinálové dvojice pro druhý den. V druhý hrací den se pak odehraje i zápas o 3. místo a finále. Počet hráčů na tým je minimálně 2 a mohou se během turnaje prostřídávat. Nominace Sparty bude zveřejněna po víkendu.

Sparťanské zápasy z turnaje je možné sledovat na platformě Twitchi na kanálu ACSparta_eSports. Předpokládané začátky jsou v oba hrací dny naplánované na 19:00.

ZVEŘEJNĚNÍ CELÉ AKCE JE V PÁTEK 10. DUBNA 2020 V 19:00. OMLOUVÁME SE, ŽE ZASÍLÁME ZPRÁVU TAKTO POZDĚ, ALE VŠE SE POTVRDILO PŘED PÁR MINUTAMI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vojtěch Přibyl, Oddělení marketingové komunikace www.sparta.cz