Karel Poborský a Costa vás provedou po stadionu!

Sparta pravidelně každý měsíc pořádá prohlídky Generali Česká pojišťovna Areny s jednou z klubových legend. A v této tradici pokračujeme i v čase karantény! Nabízíme vám možnost zakoupit si vstupenku na video prohlídku rovnou se dvěma lákavými průvodci – Karlem Poborským a Costou! Vstupenky mají jednotnou cenu 100 korun a celý výtěžek z prodeje poputuje na podporu domovů pro seniory na Praze 6 a Praze 7. Pokud si koupíte vstupenku, několik desítek minut dlouhou video prohlídku si můžete vychutnat v pátek 10. dubna od 18 hodin.

Vstupenky můžete nakupovat ZDE a pokud chcete, aby výtěžek pro seniory byl co největší, můžete jich samozřejmě zakoupit víc.

Pomoci dobré věci a přitom si užít i velký sparťanský zážitek? Právě tohle je vaše příležitost. Všichni, kdo si zakoupí vstupenku na naši video prohlídku, se mohou příští týden v pátek od 18:00 těšit na exkluzivní nahlédnutí do našeho stadionu. Podíváte se do tiskového centra, do kabiny A-týmu, uvidíte prostory, kde hráči odpočívají po zápase, koukneme se na novinářskou lávku a ukážeme vám i VIP prostory! K tomu pro vás máme připravena videa, která vám připomenou historii našeho milovaného klubu.

Sparta se dlouhodobě věnuje pomoci seniorům, ať už je to formou vlastního Nadačního fondu, který se stará o bývalé hráče nebo dalšími cestami, v nedávné minulosti například pořádáním tréninků walking footballu, které měly za cíl aktivizovat seniory. Uvědomujeme si, že právě tato skupina našich spoluobčanů je v největším ohrožení při současné epidemii nemoci Covid-19 a potřebuje naši pomoc! Ukažte i vy, že se si vážíte života našich starších spoluobčanů a že máte jako pravý sparťan srdce na správném místě!

Odměna, pokud se rozhodnete přispět a pomoci dobré věci, je více než lákává. Vzpomínku na doby minulé obstará Karel Poborský, který má v zásobě spoustu historek, ze svého angažmá na Letné, zisku dvou titulů i zápasů v Lize mistrů. Za Spartu odehrál krajní záložník celkem 154 zápasů, ve kterých vstřelil 52 branek.

O tom, jak to chodí v současné kabině a co se třeba od dob Karla Poborského změnilo, vám pak povypráví člen současného kádru A-týmu a jeden ze služebně nejstarších sparťanů, Costa! V rudém dresu nastoupil do 197 utkání, ve kterých vstřelil patnáct branek. Radoval se ze zisku doublu v sezoně 2013/2014 a byl také u postupu do čtvrtfinále Evropské ligy. I on vám tedy rozhodně bude mít o čem povídat.

Tak co, uvidíme se společně příští pátek na video prohlídce Generali Česká pojišťovna Areny? Není nic jednoduššího, stačí si pořídit vstupenku!

Zdroj: www.sparta.cz