Vedení soutěže zveřejnilo rozlosování základní části Tipsport extraligy pro sezónu 2020/21. Rozpis počítá s tím, že nejvyšší soutěž začne v pátek 18. září 2020. První čtvrtina extraligy skončí v pátek 30. října 2020, druhá v pátek 11. prosince 2020, třetí v neděli 24. ledna 2021 a závěrečná v neděli 7. března 2021, kdy bude nejpozději znám i vítěz základní části a držitel Poháru prezidenta Českého hokeje.
Již první kolo soutěže, naplánované na pátek 18. září 2020, přinese řadu atraktivních soubojů, utkají se v něm Kometa Brno – HC Oceláři Třinec, ČEZ Motor České Budějovice – Mountfield HK, HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín – HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera – HC Verva Litvínov a HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav.
Reprezentační přestávky stanovila Mezinárodní hokejová federace IIHF na 24. – 30. srpna 2020, kdy by měly být sehrány České hokejové hry přesunuté vzhledem k pandemii koronaviru z letošní sezóny, na 2. – 8. listopadu 2020, na 14. – 20. prosince 2020 a na 8. – 14. února 2021.
Rozlosování Tipsport extraligy 2020 – 2021
Den datum čas kolo č.utk. pozn. domácí hosté
pá 18.09.2020 0:00 1 1 BRNO TŘINEC
pá 18.09.2020 0:00 1 2 KARLOVY VARY MLADÁ BOLESLAV
pá 18.09.2020 0:00 1 3 PLZEŇ SPARTA
pá 18.09.2020 0:00 1 4 VÍTKOVICE LITVÍNOV
pá 18.09.2020 0:00 1 5 LIBEREC PARDUBICE
pá 18.09.2020 0:00 1 6 ČESKÉ BUDĚJOVICE HRADEC KRÁLOVÉ
pá 18.09.2020 0:00 1 7 ZLÍN OLOMOUC
ne 20.09.2020 0:00 2 8 MLADÁ BOLESLAV ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 20.09.2020 0:00 2 9 PARDUBICE PLZEŇ
ne 20.09.2020 0:00 2 10 OLOMOUC LIBEREC
ne 20.09.2020 0:00 2 11 LITVÍNOV BRNO
ne 20.09.2020 0:00 2 12 TŘINEC KARLOVY VARY
ne 20.09.2020 0:00 2 13 HRADEC KRÁLOVÉ VÍTKOVICE
ne 20.09.2020 0:00 2 14 SPARTA ZLÍN
pá 25.09.2020 0:00 3 15 VÍTKOVICE TŘINEC
pá 25.09.2020 0:00 3 16 BRNO ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 25.09.2020 0:00 3 17 ZLÍN HRADEC KRÁLOVÉ
pá 25.09.2020 0:00 3 18 KARLOVY VARY SPARTA
pá 25.09.2020 0:00 3 19 PLZEŇ MLADÁ BOLESLAV
pá 25.09.2020 0:00 3 20 OLOMOUC PARDUBICE
pá 25.09.2020 0:00 3 21 LIBEREC LITVÍNOV
ne 27.09.2020 0:00 4 22 PARDUBICE ZLÍN
ne 27.09.2020 0:00 4 23 MLADÁ BOLESLAV BRNO
ne 27.09.2020 0:00 4 24 LITVÍNOV PLZEŇ
ne 27.09.2020 0:00 4 25 TŘINEC OLOMOUC
ne 27.09.2020 0:00 4 26 ČESKÉ BUDĚJOVICE KARLOVY VARY
ne 27.09.2020 0:00 4 27 SPARTA VÍTKOVICE
ne 27.09.2020 0:00 4 28 HRADEC KRÁLOVÉ LIBEREC
út 29.09.2020 0:00 5 29 VÍTKOVICE BRNO
út 29.09.2020 0:00 5 30 PARDUBICE SPARTA
út 29.09.2020 0:00 5 31 KARLOVY VARY LITVÍNOV
út 29.09.2020 0:00 5 32 PLZEŇ ČESKÉ BUDĚJOVICE
út 29.09.2020 0:00 5 33 LIBEREC MLADÁ BOLESLAV
út 29.09.2020 0:00 5 34 OLOMOUC HRADEC KRÁLOVÉ
út 29.09.2020 0:00 5 35 ZLÍN TŘINEC
pá 02.10.2020 0:00 6 36 BRNO KARLOVY VARY
pá 02.10.2020 0:00 6 37 HRADEC KRÁLOVÉ PARDUBICE
pá 02.10.2020 0:00 6 38 LITVÍNOV OLOMOUC
pá 02.10.2020 0:00 6 39 SPARTA LIBEREC
pá 02.10.2020 0:00 6 40 MLADÁ BOLESLAV ZLÍN
pá 02.10.2020 0:00 6 41 ČESKÉ BUDĚJOVICE VÍTKOVICE
pá 02.10.2020 0:00 6 42 TŘINEC PLZEŇ
ne 04.10.2020 0:00 7 43 HRADEC KRÁLOVÉ LITVÍNOV
ne 04.10.2020 0:00 7 44 PARDUBICE TŘINEC
ne 04.10.2020 0:00 7 45 PLZEŇ KARLOVY VARY
ne 04.10.2020 0:00 7 46 ZLÍN BRNO
ne 04.10.2020 0:00 7 47 LIBEREC ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 04.10.2020 0:00 7 48 OLOMOUC SPARTA
ne 04.10.2020 0:00 7 49 VÍTKOVICE MLADÁ BOLESLAV
pá 09.10.2020 0:00 8 50 SPARTA HRADEC KRÁLOVÉ
pá 09.10.2020 0:00 8 51 BRNO PLZEŇ
pá 09.10.2020 0:00 8 52 MLADÁ BOLESLAV OLOMOUC
pá 09.10.2020 0:00 8 53 LITVÍNOV PARDUBICE
pá 09.10.2020 0:00 8 54 TŘINEC LIBEREC
pá 09.10.2020 0:00 8 55 ČESKÉ BUDĚJOVICE ZLÍN
pá 09.10.2020 0:00 8 56 KARLOVY VARY VÍTKOVICE
ne 11.10.2020 0:00 9 57 VÍTKOVICE PLZEŇ
ne 11.10.2020 0:00 9 58 PARDUBICE MLADÁ BOLESLAV
ne 11.10.2020 0:00 9 59 HRADEC KRÁLOVÉ TŘINEC
ne 11.10.2020 0:00 9 60 LITVÍNOV SPARTA
ne 11.10.2020 0:00 9 61 ZLÍN KARLOVY VARY
ne 11.10.2020 0:00 9 62 LIBEREC BRNO
ne 11.10.2020 0:00 9 63 OLOMOUC ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 16.10.2020 0:00 10 64 BRNO HRADEC KRÁLOVÉ
pá 16.10.2020 0:00 10 65 MLADÁ BOLESLAV LITVÍNOV
pá 16.10.2020 0:00 10 66 KARLOVY VARY OLOMOUC
pá 16.10.2020 0:00 10 67 PLZEŇ LIBEREC
pá 16.10.2020 0:00 10 68 TŘINEC SPARTA
pá 16.10.2020 0:00 10 69 ČESKÉ BUDĚJOVICE PARDUBICE
pá 16.10.2020 0:00 10 70 VÍTKOVICE ZLÍN
ne 18.10.2020 0:00 11 71 SPARTA ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 18.10.2020 0:00 11 72 ZLÍN PLZEŇ
ne 18.10.2020 0:00 11 73 LIBEREC KARLOVY VARY
ne 18.10.2020 0:00 11 74 OLOMOUC BRNO
ne 18.10.2020 0:00 11 75 LITVÍNOV TŘINEC
ne 18.10.2020 0:00 11 76 HRADEC KRÁLOVÉ MLADÁ BOLESLAV
ne 18.10.2020 0:00 11 77 PARDUBICE VÍTKOVICE
pá 23.10.2020 0:00 12 78 ČESKÉ BUDĚJOVICE LITVÍNOV
pá 23.10.2020 0:00 12 79 BRNO SPARTA
pá 23.10.2020 0:00 12 80 MLADÁ BOLESLAV TŘINEC
pá 23.10.2020 0:00 12 81 KARLOVY VARY PARDUBICE
pá 23.10.2020 0:00 12 82 PLZEŇ HRADEC KRÁLOVÉ
pá 23.10.2020 0:00 12 83 VÍTKOVICE OLOMOUC
pá 23.10.2020 0:00 12 84 ZLÍN LIBEREC
ne 25.10.2020 0:00 13 85 HRADEC KRÁLOVÉ KARLOVY VARY
ne 25.10.2020 0:00 13 86 PARDUBICE BRNO
ne 25.10.2020 0:00 13 87 OLOMOUC PLZEŇ
ne 25.10.2020 0:00 13 88 LITVÍNOV ZLÍN
ne 25.10.2020 0:00 13 89 SPARTA MLADÁ BOLESLAV
ne 25.10.2020 0:00 13 90 TŘINEC ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 25.10.2020 0:00 13 91 LIBEREC VÍTKOVICE
pá 30.10.2020 0:00 14 92 TŘINEC BRNO
pá 30.10.2020 0:00 14 93 MLADÁ BOLESLAV KARLOVY VARY
pá 30.10.2020 0:00 14 94 SPARTA PLZEŇ
pá 30.10.2020 0:00 14 95 LITVÍNOV VÍTKOVICE
pá 30.10.2020 0:00 14 96 PARDUBICE LIBEREC
pá 30.10.2020 0:00 14 97 HRADEC KRÁLOVÉ ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 30.10.2020 0:00 14 98 OLOMOUC ZLÍN
ne 01.11.2020 0:00 15 99 ČESKÉ BUDĚJOVICE MLADÁ BOLESLAV
ne 01.11.2020 0:00 15 100 PLZEŇ PARDUBICE
ne 01.11.2020 0:00 15 101 LIBEREC OLOMOUC
ne 01.11.2020 0:00 15 102 BRNO LITVÍNOV
ne 01.11.2020 0:00 15 103 KARLOVY VARY TŘINEC
ne 01.11.2020 0:00 15 104 VÍTKOVICE HRADEC KRÁLOVÉ
ne 01.11.2020 0:00 15 105 ZLÍN SPARTA
st 11.11.2020 0:00 16 106 TŘINEC VÍTKOVICE
st 11.11.2020 0:00 16 107 ČESKÉ BUDĚJOVICE BRNO
st 11.11.2020 0:00 16 108 HRADEC KRÁLOVÉ ZLÍN
st 11.11.2020 0:00 16 109 SPARTA KARLOVY VARY
st 11.11.2020 0:00 16 110 MLADÁ BOLESLAV PLZEŇ
st 11.11.2020 0:00 16 111 PARDUBICE OLOMOUC
st 11.11.2020 0:00 16 112 LITVÍNOV LIBEREC
pá 13.11.2020 0:00 17 113 ZLÍN PARDUBICE
pá 13.11.2020 0:00 17 114 BRNO MLADÁ BOLESLAV
pá 13.11.2020 0:00 17 115 PLZEŇ LITVÍNOV
pá 13.11.2020 0:00 17 116 OLOMOUC TŘINEC
pá 13.11.2020 0:00 17 117 KARLOVY VARY ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 13.11.2020 0:00 17 118 VÍTKOVICE SPARTA
pá 13.11.2020 0:00 17 119 LIBEREC HRADEC KRÁLOVÉ
ne 15.11.2020 0:00 18 120 BRNO VÍTKOVICE
ne 15.11.2020 0:00 18 121 SPARTA PARDUBICE
ne 15.11.2020 0:00 18 122 LITVÍNOV KARLOVY VARY
ne 15.11.2020 0:00 18 123 ČESKÉ BUDĚJOVICE PLZEŇ
ne 15.11.2020 0:00 18 124 MLADÁ BOLESLAV LIBEREC
ne 15.11.2020 0:00 18 125 HRADEC KRÁLOVÉ OLOMOUC
ne 15.11.2020 0:00 18 126 TŘINEC ZLÍN
pá 20.11.2020 0:00 19 127 KARLOVY VARY BRNO
pá 20.11.2020 0:00 19 128 PARDUBICE HRADEC KRÁLOVÉ
pá 20.11.2020 0:00 19 129 OLOMOUC LITVÍNOV
pá 20.11.2020 0:00 19 130 LIBEREC SPARTA
pá 20.11.2020 0:00 19 131 ZLÍN MLADÁ BOLESLAV
pá 20.11.2020 0:00 19 132 VÍTKOVICE ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 20.11.2020 0:00 19 133 PLZEŇ TŘINEC
ne 22.11.2020 0:00 20 134 LITVÍNOV HRADEC KRÁLOVÉ
ne 22.11.2020 0:00 20 135 TŘINEC PARDUBICE
ne 22.11.2020 0:00 20 136 KARLOVY VARY PLZEŇ
ne 22.11.2020 0:00 20 137 BRNO ZLÍN
ne 22.11.2020 0:00 20 138 ČESKÉ BUDĚJOVICE LIBEREC
ne 22.11.2020 0:00 20 139 SPARTA OLOMOUC
ne 22.11.2020 0:00 20 140 MLADÁ BOLESLAV VÍTKOVICE
pá 27.11.2020 0:00 21 141 HRADEC KRÁLOVÉ SPARTA
pá 27.11.2020 0:00 21 142 PLZEŇ BRNO
pá 27.11.2020 0:00 21 143 OLOMOUC MLADÁ BOLESLAV
pá 27.11.2020 0:00 21 144 PARDUBICE LITVÍNOV
pá 27.11.2020 0:00 21 145 LIBEREC TŘINEC
pá 27.11.2020 0:00 21 146 ZLÍN ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 27.11.2020 0:00 21 147 VÍTKOVICE KARLOVY VARY
ne 29.11.2020 0:00 22 148 PLZEŇ VÍTKOVICE
ne 29.11.2020 0:00 22 149 MLADÁ BOLESLAV PARDUBICE
ne 29.11.2020 0:00 22 150 TŘINEC HRADEC KRÁLOVÉ
ne 29.11.2020 0:00 22 151 SPARTA LITVÍNOV
ne 29.11.2020 0:00 22 152 KARLOVY VARY ZLÍN
ne 29.11.2020 0:00 22 153 BRNO LIBEREC
ne 29.11.2020 0:00 22 154 ČESKÉ BUDĚJOVICE OLOMOUC
út 01.12.2020 0:00 23 155 HRADEC KRÁLOVÉ BRNO
út 01.12.2020 0:00 23 156 LITVÍNOV MLADÁ BOLESLAV
út 01.12.2020 0:00 23 157 OLOMOUC KARLOVY VARY
út 01.12.2020 0:00 23 158 LIBEREC PLZEŇ
út 01.12.2020 0:00 23 159 SPARTA TŘINEC
út 01.12.2020 0:00 23 160 PARDUBICE ČESKÉ BUDĚJOVICE
út 01.12.2020 0:00 23 161 ZLÍN VÍTKOVICE
pá 04.12.2020 0:00 24 162 ČESKÉ BUDĚJOVICE SPARTA
pá 04.12.2020 0:00 24 163 PLZEŇ ZLÍN
pá 04.12.2020 0:00 24 164 KARLOVY VARY LIBEREC
pá 04.12.2020 0:00 24 165 BRNO OLOMOUC
pá 04.12.2020 0:00 24 166 TŘINEC LITVÍNOV
pá 04.12.2020 0:00 24 167 MLADÁ BOLESLAV HRADEC KRÁLOVÉ
pá 04.12.2020 0:00 24 168 VÍTKOVICE PARDUBICE
ne 06.12.2020 0:00 25 169 LITVÍNOV ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 06.12.2020 0:00 25 170 SPARTA BRNO
ne 06.12.2020 0:00 25 171 TŘINEC MLADÁ BOLESLAV
ne 06.12.2020 0:00 25 172 PARDUBICE KARLOVY VARY
ne 06.12.2020 0:00 25 173 HRADEC KRÁLOVÉ PLZEŇ
ne 06.12.2020 0:00 25 174 OLOMOUC VÍTKOVICE
ne 06.12.2020 0:00 25 175 LIBEREC ZLÍN
pá 11.12.2020 0:00 26 176 KARLOVY VARY HRADEC KRÁLOVÉ
pá 11.12.2020 0:00 26 177 BRNO PARDUBICE
pá 11.12.2020 0:00 26 178 PLZEŇ OLOMOUC
pá 11.12.2020 0:00 26 179 ZLÍN LITVÍNOV
pá 11.12.2020 0:00 26 180 MLADÁ BOLESLAV SPARTA
pá 11.12.2020 0:00 26 181 ČESKÉ BUDĚJOVICE TŘINEC
pá 11.12.2020 0:00 26 182 VÍTKOVICE LIBEREC
ne 13.12.2020 0:00 27 183 BRNO TŘINEC
ne 13.12.2020 0:00 27 184 KARLOVY VARY MLADÁ BOLESLAV
ne 13.12.2020 0:00 27 185 PLZEŇ SPARTA
ne 13.12.2020 0:00 27 186 VÍTKOVICE LITVÍNOV
ne 13.12.2020 0:00 27 187 LIBEREC PARDUBICE
ne 13.12.2020 0:00 27 188 ČESKÉ BUDĚJOVICE HRADEC KRÁLOVÉ
ne 13.12.2020 0:00 27 189 ZLÍN OLOMOUC
út 22.12.2020 0:00 28 190 MLADÁ BOLESLAV ČESKÉ BUDĚJOVICE
út 22.12.2020 0:00 28 191 PARDUBICE PLZEŇ
út 22.12.2020 0:00 28 192 OLOMOUC LIBEREC
út 22.12.2020 0:00 28 193 LITVÍNOV BRNO
út 22.12.2020 0:00 28 194 TŘINEC KARLOVY VARY
út 22.12.2020 0:00 28 195 HRADEC KRÁLOVÉ VÍTKOVICE
út 22.12.2020 0:00 28 196 SPARTA ZLÍN
so 26.12.2020 0:00 29 197 VÍTKOVICE TŘINEC
so 26.12.2020 0:00 29 198 BRNO ČESKÉ BUDĚJOVICE
so 26.12.2020 0:00 29 199 ZLÍN HRADEC KRÁLOVÉ
so 26.12.2020 0:00 29 200 KARLOVY VARY SPARTA
so 26.12.2020 0:00 29 201 PLZEŇ MLADÁ BOLESLAV
so 26.12.2020 0:00 29 202 OLOMOUC PARDUBICE
so 26.12.2020 0:00 29 203 LIBEREC LITVÍNOV
po 28.12.2020 0:00 30 204 PARDUBICE ZLÍN
po 28.12.2020 0:00 30 205 MLADÁ BOLESLAV BRNO
po 28.12.2020 0:00 30 206 LITVÍNOV PLZEŇ
po 28.12.2020 0:00 30 207 TŘINEC OLOMOUC
po 28.12.2020 0:00 30 208 ČESKÉ BUDĚJOVICE KARLOVY VARY
po 28.12.2020 0:00 30 209 SPARTA VÍTKOVICE
po 28.12.2020 0:00 30 210 HRADEC KRÁLOVÉ LIBEREC
st 30.12.2020 0:00 31 211 VÍTKOVICE BRNO
st 30.12.2020 0:00 31 212 PARDUBICE SPARTA
st 30.12.2020 0:00 31 213 KARLOVY VARY LITVÍNOV
st 30.12.2020 0:00 31 214 PLZEŇ ČESKÉ BUDĚJOVICE
st 30.12.2020 0:00 31 215 LIBEREC MLADÁ BOLESLAV
st 30.12.2020 0:00 31 216 OLOMOUC HRADEC KRÁLOVÉ
st 30.12.2020 0:00 31 217 ZLÍN TŘINEC
ne 03.01.2021 0:00 32 218 BRNO KARLOVY VARY
ne 03.01.2021 0:00 32 219 HRADEC KRÁLOVÉ PARDUBICE
ne 03.01.2021 0:00 32 220 LITVÍNOV OLOMOUC
ne 03.01.2021 0:00 32 221 SPARTA LIBEREC
ne 03.01.2021 0:00 32 222 MLADÁ BOLESLAV ZLÍN
ne 03.01.2021 0:00 32 223 ČESKÉ BUDĚJOVICE VÍTKOVICE
ne 03.01.2021 0:00 32 224 TŘINEC PLZEŇ
pá 08.01.2021 0:00 33 225 HRADEC KRÁLOVÉ LITVÍNOV
pá 08.01.2021 0:00 33 226 PARDUBICE TŘINEC
pá 08.01.2021 0:00 33 227 PLZEŇ KARLOVY VARY
pá 08.01.2021 0:00 33 228 ZLÍN BRNO
pá 08.01.2021 0:00 33 229 LIBEREC ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 08.01.2021 0:00 33 230 OLOMOUC SPARTA
pá 08.01.2021 0:00 33 231 VÍTKOVICE MLADÁ BOLESLAV
ne 10.01.2021 0:00 34 232 SPARTA HRADEC KRÁLOVÉ
ne 10.01.2021 0:00 34 233 BRNO PLZEŇ
ne 10.01.2021 0:00 34 234 MLADÁ BOLESLAV OLOMOUC
ne 10.01.2021 0:00 34 235 LITVÍNOV PARDUBICE
ne 10.01.2021 0:00 34 236 TŘINEC LIBEREC
ne 10.01.2021 0:00 34 237 ČESKÉ BUDĚJOVICE ZLÍN
ne 10.01.2021 0:00 34 238 KARLOVY VARY VÍTKOVICE
pá 15.01.2021 0:00 35 239 VÍTKOVICE PLZEŇ
pá 15.01.2021 0:00 35 240 PARDUBICE MLADÁ BOLESLAV
pá 15.01.2021 0:00 35 241 HRADEC KRÁLOVÉ TŘINEC
pá 15.01.2021 0:00 35 242 LITVÍNOV SPARTA
pá 15.01.2021 0:00 35 243 ZLÍN KARLOVY VARY
pá 15.01.2021 0:00 35 244 LIBEREC BRNO
pá 15.01.2021 0:00 35 245 OLOMOUC ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 17.01.2021 0:00 36 246 BRNO HRADEC KRÁLOVÉ
ne 17.01.2021 0:00 36 247 MLADÁ BOLESLAV LITVÍNOV
ne 17.01.2021 0:00 36 248 KARLOVY VARY OLOMOUC
ne 17.01.2021 0:00 36 249 PLZEŇ LIBEREC
ne 17.01.2021 0:00 36 250 TŘINEC SPARTA
ne 17.01.2021 0:00 36 251 ČESKÉ BUDĚJOVICE PARDUBICE
ne 17.01.2021 0:00 36 252 VÍTKOVICE ZLÍN
út 19.01.2021 0:00 37 253 SPARTA ČESKÉ BUDĚJOVICE
út 19.01.2021 0:00 37 254 ZLÍN PLZEŇ
út 19.01.2021 0:00 37 255 LIBEREC KARLOVY VARY
út 19.01.2021 0:00 37 256 OLOMOUC BRNO
út 19.01.2021 0:00 37 257 LITVÍNOV TŘINEC
út 19.01.2021 0:00 37 258 HRADEC KRÁLOVÉ MLADÁ BOLESLAV
út 19.01.2021 0:00 37 259 PARDUBICE VÍTKOVICE
pá 22.01.2021 0:00 38 260 ČESKÉ BUDĚJOVICE LITVÍNOV
pá 22.01.2021 0:00 38 261 BRNO SPARTA
pá 22.01.2021 0:00 38 262 MLADÁ BOLESLAV TŘINEC
pá 22.01.2021 0:00 38 263 KARLOVY VARY PARDUBICE
pá 22.01.2021 0:00 38 264 PLZEŇ HRADEC KRÁLOVÉ
pá 22.01.2021 0:00 38 265 VÍTKOVICE OLOMOUC
pá 22.01.2021 0:00 38 266 ZLÍN LIBEREC
ne 24.01.2021 0:00 39 267 HRADEC KRÁLOVÉ KARLOVY VARY
ne 24.01.2021 0:00 39 268 PARDUBICE BRNO
ne 24.01.2021 0:00 39 269 OLOMOUC PLZEŇ
ne 24.01.2021 0:00 39 270 LITVÍNOV ZLÍN
ne 24.01.2021 0:00 39 271 SPARTA MLADÁ BOLESLAV
ne 24.01.2021 0:00 39 272 TŘINEC ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 24.01.2021 0:00 39 273 LIBEREC VÍTKOVICE
pá 29.01.2021 0:00 40 274 TŘINEC BRNO
pá 29.01.2021 0:00 40 275 MLADÁ BOLESLAV KARLOVY VARY
pá 29.01.2021 0:00 40 276 SPARTA PLZEŇ
pá 29.01.2021 0:00 40 277 LITVÍNOV VÍTKOVICE
pá 29.01.2021 0:00 40 278 PARDUBICE LIBEREC
pá 29.01.2021 0:00 40 279 HRADEC KRÁLOVÉ ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 29.01.2021 0:00 40 280 OLOMOUC ZLÍN
ne 31.01.2021 0:00 41 281 ČESKÉ BUDĚJOVICE MLADÁ BOLESLAV
ne 31.01.2021 0:00 41 282 PLZEŇ PARDUBICE
ne 31.01.2021 0:00 41 283 LIBEREC OLOMOUC
ne 31.01.2021 0:00 41 284 BRNO LITVÍNOV
ne 31.01.2021 0:00 41 285 KARLOVY VARY TŘINEC
ne 31.01.2021 0:00 41 286 VÍTKOVICE HRADEC KRÁLOVÉ
ne 31.01.2021 0:00 41 287 ZLÍN SPARTA
út 02.02.2021 0:00 42 288 TŘINEC VÍTKOVICE
út 02.02.2021 0:00 42 289 ČESKÉ BUDĚJOVICE BRNO
út 02.02.2021 0:00 42 290 HRADEC KRÁLOVÉ ZLÍN
út 02.02.2021 0:00 42 291 SPARTA KARLOVY VARY
út 02.02.2021 0:00 42 292 MLADÁ BOLESLAV PLZEŇ
út 02.02.2021 0:00 42 293 PARDUBICE OLOMOUC
út 02.02.2021 0:00 42 294 LITVÍNOV LIBEREC
pá 05.02.2021 0:00 43 295 ZLÍN PARDUBICE
pá 05.02.2021 0:00 43 296 BRNO MLADÁ BOLESLAV
pá 05.02.2021 0:00 43 297 PLZEŇ LITVÍNOV
pá 05.02.2021 0:00 43 298 OLOMOUC TŘINEC
pá 05.02.2021 0:00 43 299 KARLOVY VARY ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 05.02.2021 0:00 43 300 VÍTKOVICE SPARTA
pá 05.02.2021 0:00 43 301 LIBEREC HRADEC KRÁLOVÉ
ne 07.02.2021 0:00 44 302 BRNO VÍTKOVICE
ne 07.02.2021 0:00 44 303 SPARTA PARDUBICE
ne 07.02.2021 0:00 44 304 LITVÍNOV KARLOVY VARY
ne 07.02.2021 0:00 44 305 ČESKÉ BUDĚJOVICE PLZEŇ
ne 07.02.2021 0:00 44 306 MLADÁ BOLESLAV LIBEREC
ne 07.02.2021 0:00 44 307 HRADEC KRÁLOVÉ OLOMOUC
ne 07.02.2021 0:00 44 308 TŘINEC ZLÍN
st 17.02.2021 0:00 45 309 KARLOVY VARY BRNO
st 17.02.2021 0:00 45 310 PARDUBICE HRADEC KRÁLOVÉ
st 17.02.2021 0:00 45 311 OLOMOUC LITVÍNOV
st 17.02.2021 0:00 45 312 LIBEREC SPARTA
st 17.02.2021 0:00 45 313 ZLÍN MLADÁ BOLESLAV
st 17.02.2021 0:00 45 314 VÍTKOVICE ČESKÉ BUDĚJOVICE
st 17.02.2021 0:00 45 315 PLZEŇ TŘINEC
pá 19.02.2021 0:00 46 316 LITVÍNOV HRADEC KRÁLOVÉ
pá 19.02.2021 0:00 46 317 TŘINEC PARDUBICE
pá 19.02.2021 0:00 46 318 KARLOVY VARY PLZEŇ
pá 19.02.2021 0:00 46 319 BRNO ZLÍN
pá 19.02.2021 0:00 46 320 ČESKÉ BUDĚJOVICE LIBEREC
pá 19.02.2021 0:00 46 321 SPARTA OLOMOUC
pá 19.02.2021 0:00 46 322 MLADÁ BOLESLAV VÍTKOVICE
ne 21.02.2021 0:00 47 323 HRADEC KRÁLOVÉ SPARTA
ne 21.02.2021 0:00 47 324 PLZEŇ BRNO
ne 21.02.2021 0:00 47 325 OLOMOUC MLADÁ BOLESLAV
ne 21.02.2021 0:00 47 326 PARDUBICE LITVÍNOV
ne 21.02.2021 0:00 47 327 LIBEREC TŘINEC
ne 21.02.2021 0:00 47 328 ZLÍN ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 21.02.2021 0:00 47 329 VÍTKOVICE KARLOVY VARY
pá 26.02.2021 0:00 48 330 PLZEŇ VÍTKOVICE
pá 26.02.2021 0:00 48 331 MLADÁ BOLESLAV PARDUBICE
pá 26.02.2021 0:00 48 332 TŘINEC HRADEC KRÁLOVÉ
pá 26.02.2021 0:00 48 333 SPARTA LITVÍNOV
pá 26.02.2021 0:00 48 334 KARLOVY VARY ZLÍN
pá 26.02.2021 0:00 48 335 BRNO LIBEREC
pá 26.02.2021 0:00 48 336 ČESKÉ BUDĚJOVICE OLOMOUC
ne 28.02.2021 0:00 49 337 HRADEC KRÁLOVÉ BRNO
ne 28.02.2021 0:00 49 338 LITVÍNOV MLADÁ BOLESLAV
ne 28.02.2021 0:00 49 339 OLOMOUC KARLOVY VARY
ne 28.02.2021 0:00 49 340 LIBEREC PLZEŇ
ne 28.02.2021 0:00 49 341 SPARTA TŘINEC
ne 28.02.2021 0:00 49 342 PARDUBICE ČESKÉ BUDĚJOVICE
ne 28.02.2021 0:00 49 343 ZLÍN VÍTKOVICE
út 02.03.2021 0:00 50 344 ČESKÉ BUDĚJOVICE SPARTA
út 02.03.2021 0:00 50 345 PLZEŇ ZLÍN
út 02.03.2021 0:00 50 346 KARLOVY VARY LIBEREC
út 02.03.2021 0:00 50 347 BRNO OLOMOUC
út 02.03.2021 0:00 50 348 TŘINEC LITVÍNOV
út 02.03.2021 0:00 50 349 MLADÁ BOLESLAV HRADEC KRÁLOVÉ
út 02.03.2021 0:00 50 350 VÍTKOVICE PARDUBICE
pá 05.03.2021 0:00 51 351 LITVÍNOV ČESKÉ BUDĚJOVICE
pá 05.03.2021 0:00 51 352 SPARTA BRNO
pá 05.03.2021 0:00 51 353 TŘINEC MLADÁ BOLESLAV
pá 05.03.2021 0:00 51 354 PARDUBICE KARLOVY VARY
pá 05.03.2021 0:00 51 355 HRADEC KRÁLOVÉ PLZEŇ
pá 05.03.2021 0:00 51 356 OLOMOUC VÍTKOVICE
pá 05.03.2021 0:00 51 357 LIBEREC ZLÍN
ne 07.03.2021 0:00 52 358 KARLOVY VARY HRADEC KRÁLOVÉ
ne 07.03.2021 0:00 52 359 BRNO PARDUBICE
ne 07.03.2021 0:00 52 360 PLZEŇ OLOMOUC
ne 07.03.2021 0:00 52 361 ZLÍN LITVÍNOV
ne 07.03.2021 0:00 52 362 MLADÁ BOLESLAV SPARTA
ne 07.03.2021 0:00 52 363 ČESKÉ BUDĚJOVICE TŘINEC
ne 07.03.2021 0:00 52 364 VÍTKOVICE LIBEREC
PhDr. Zdeněk Zikmund,tiskový mluvčí