NEJMENŠÍ HOKEJISTÉ SE MOHOU PŘIPRAVOVAT PODLE SERIÁLU INSTRUKTÁŽNÍCH VIDEÍ #HOKEJDOMA

Pro rodiče malých hokejistů ve věku 4–10 let připravil Český hokej v rámci projektu Pojď hrát hokej seriál instruktážních videí s cvičeními, které je možné s dětmi provádět doma nebo venku před domem. V deseti, dvakrát týdně aktualizovaných videích najdou pod vedením mládežnických trenérů návod, jak nejmenší hokejisty zabavit, zaujmout a udržet v kondici i v době, kdy nemohou mezi spoluhráče ani na zimní stadióny.

Jednotlivá videa budou dostupná na www.pojdhrathokej.cz včetně jejich podrobného popisu a seřazení v rámci domácí tréninkové jednotky. Děti a rodiče k nim nepotřebují nic jiného než hokejku, míček a běžně dostupné předměty, které nahradí na ledě a v tělocvičnách používané kužely.

První díl seriálu, který najdete na https://youtu.be/DNQOSmJ_BH4, je zaměřen na ovládání hokejky, přičemž děti si na jeho základě vyzkouší osmičky i slalom mezi improvizovanými kužely. Metodika k videu je dostupná na https://www.pojdhrathokej.cz/article/concept/ce5c24db-83af-4d3d-a703-e558e919ae78, videa jsou k dispozici rovněž na youtubu, Facebooku nebo Instagramu.

Série instruktážních videí pro nejmenší hokejisty navazuje na seriál #HokejDoma:Trénuj jako hráči NHL, připravovaný regionálními trenéry Českého hokeje pro kluby, hráče a rodiče s nabídkou cviků pro individuální přípravu v domácích podmínkách. 

Praha, dne 01. 04. 2020

PhDr. Zdeněk Zikmund, tiskový mluvčí Čh.,