Jakub Otava odchází ze Sport Investu do vedení 11Hacks

Personální změnu hlásí fotbalová sekce agentury Sport Invest. Po více než třech letech opouští firmu Jakub Otava, který měl z pozice výkonného ředitele fotbalové sekce na starosti mimo jiné chod zahraničních poboček i péči o konkrétní fotbalové osobnosti SPORT INVEST International, a.s.

Jakub Otava končí své působení ve Sport Investu v polovině března, jeho novým působištěm se stává společnost 11Hacks (dříve FullReport Scouting). Tato firma, ve které bude Otava zastávat pozici ředitele společnosti, se věnuje datové analýze jednotlivých fotbalistů i týmů napříč světovými soutěžemi a jednoduše řečeno pomáhá klubům pomocí dat vytipovat nejlepší možné posily, vyhnout se přestupovým přešlapům a vybrat celkově správnou strategii hry i řízení klubu.

„Jakubovi přeji v novém působišti hodně úspěchu a osobní spokojenosti. Jeho odchod ze struktur Sport Investu probíhá v absolutně přátelské atmosféře, byl dlouhodobě plánován a obě strany se na něj dokázaly dobře připravit,“ řekl k odchodu osmatřicetiletého manažera předseda představenstva SPORT INVEST International, a.s., Viktor Kolář. „Ve Sport Investu jsem prožil tři skvělé roky, za které chci kolegům poděkovat. Mám před sebou novou výzvu, data jsou budoucnost, zvlášť v dnešní složité době budou kluby muset změnit způsob skautingu a navíc z ekonomických důvodů maximálně eliminovat chyby,” doplnil Jakub Otava.

Pavel Pillár, Ředitel komunikace,

SPORT INVEST Marketing