Následující dvě ligová kola se odehrají bez diváků!

Po včerejším rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a Mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví o zákazu pořádání akcí s vyšším počtem než 100 účastníků, rozhodl dnes Ligový výbor LFA o tom, že se následující dvě ligová kola odehrají bez fanoušků. Pro Viktorii to znamená, že se bez svých příznivců bude muset obejít v nedělním zápase na Letné a příští týden při domácím zápase s Boleslaví.

První zápas, který fanoušci Viktorie neuvidí přímo na stadionu, je nedělní souboj se Spartou na pražské Letné. Již včera klub avizoval, že zakoupené vstupenky do sektoru hostů mohou fanoušci vrátit ve Viktoria shopu a bude jim vyplacena nazpět celá částka (více info ZDE).

„Samozřejmě celý klub mrzí, že nás fanoušci nebudou moci podpořit v důležitém zápase, nicméně plně chápeme a respektujeme toto rozhodnutí. A stejnou prosbu máme i na naše fanoušky, tedy aby respektovali veškerá nařízení v této mimořádné situaci,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík s tím, že klub nyní prioritně řeší záležitosti spojené s nedělním zápasem, následně se bude zabývat nadcházejícím duelem. „Vše je čerstvé, sled událostí velmi rychlý. Veškeré otázky směrem k domácímu zápasu s Mladou Boleslaví zodpovíme nejpozději na začátku příštího týdne, prodej vstupenek je samozřejmě pozastavený,“ dodal.

Obě utkání by měla být přenášená živě v televizi (02 TV Sport), klub se pokusí zajistit svým fanouškům veškeré možné zpravodajství včetně všech ohlasů prostřednictvím klubového webu i sociálních sítí.

Omezení a nařízení se samozřejmě týká i utkání B týmu, mládežnických či ženských výběrů FC Viktoria. Odehrají se dle řádných hracích termínů, nicméně bez diváků. Týká se to jak Luční ulice, tak i ostatních hřišť, kde se budou utkání odehrávat. „Rovněž v těchto případech žádáme fanoušky, a především rodiče hráčů, hráčské skauty i agenty, aby respektovali toto opatření,“ uzavřel mluvčí klubu.

Václav Hanzlík ředitel PR, tiskový mluvčí V.Pl.,