Důležité doporučení a prosba na fanoušky, kteří se vrátili ze zahraničí!

Již v sobotu 7. března čeká Viktorku další domácí zápas v Doosan Areně v 24. kole FORTUNA:LIGY proti Dynamu České Budějovice. Věříme, že opět dorazí početná divácká návštěva a vytvoříme výbornou atmosféru. Vzhledem k událostem posledních dní a po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí však máme na všechny fanoušky prosbu a věříme, že ji budou respektovat a budou ohleduplní k ostatním návštěvníkům stadionu i celému klubu.

Žádáme fanoušky, kteří se v uplynulých 14 dnech vrátili ze zahraničí (především potom ze severní Itálie či zemí s vysokým počtem onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem), aby se řídili doporučením Ministerstva zdravotnictví (více ZDE).

Pokud pak tito fanoušci pociťují příznaky jako kašel, horečku či se necítí zdravotně úplně v pořádku, doporučujeme raději na stadion nechodit. „Jde o preventivní opatření a doporučení, kterým chceme maximálně ochránit fanoušky na stadionu a vlastně i celý klub včetně hráčů. Věříme, že toto doporučení fanoušci přijmou a každý se rozhodne dle svého aktuálního stavu, zdraví je vždy prioritní,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Klub zároveň zajistí větší množství hygienických a dezinfekčních prostředků na toaletách a v blízkosti stánků s občerstvením.

Pokud se doporučení týká některého z permanentkářů, který v sobotu na stadion nedorazí, má možnost nabídnout své místo ostatním prostřednictvím našeho systému do pátečních 12:00. Všem viktoriánům předem děkujeme za pochopení!

Václav Hanzlík ředitel PR, tiskový mluvčí.