Doosan Arena má rozšířené informační technologie, zajistí lepší zvuk

První domácí duel jara se blíží, již v sobotu to vypukne (od 16:30 Viktorka vs. Příbram)! A fanoušci se kromě fotbalu mohou těšit na celou řadu novinek. Včera jsme představili nové vratné kelímky, dnes přinášíme další skvělou zprávu – v Doosan Areně došlo během zimní přestávky k rozšíření informačních technologií, které bylo nezbytné a fanouškům opět vylepší komfort během jejich pobytu na stadionu, například zajistí lepší zvuk.

Fotbalová Doosan Arena patří mezi nejmodernější stadiony v Česku. Splňuje veškerá kritéria pro pořádání pohárových i mezinárodních zápasů. Zážitek z jeho návštěvy by měl být pro fanoušky nyní ještě lepší.

Fanoušci pocítí novinku již v sobotu během prvního duelu s Příbramí, kdy bude poprvé v akci nový audiovizuální systém. „V minulosti jsme registrovali stížnosti na nekvalitní zvuk na tribunách, na což jsme se společně s městem Plzeň přes zimu zaměřili. A jsme rádi, že se vše podařilo realizovat již na první domácí zápas, městu patří poděkování a věříme, že to ocení každý návštěvník stadionu,“ uvedl mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Uvědomuji si, jak významnou roli hraje FC Viktoria Plzeň v srdcích našich obyvatel, přináší spoustu radosti, emocí a prožitků. Jsem opravdu rád, že město Plzeň nalezlo nemalé finanční prostředky na tuto investici. Jako věrný fanoušek klubu se určitě přijdu na první jarní zápas doma podívat a věřím, že bude nejen herně zajímavý, ale díky nové technologii také divácky atraktivnější,” řekl Roman Zarzycký, 1. náměstek primátora města Plzně.

Moderátoři pro vás mají nachystaný předzápasový program plný skvělé hudby i informací. V sobotu se rozhodně vyplatí přijít včas. Zima nás nezastaví! sdílet.

Václav Hanzlík ředitel, tiskový mluvčí V.Pl.,