Zima nás nezastaví! Viktoriáni za vámi míří do vybraných hospod!

Viktoria Plzeň společně se svým partnerem Gambrinusem spustila velkou kampaň k prvnímu domácímu zápasu v roce 2020, který se odehraje v sobotu 22. února od 16:30 proti Příbrami. Její cíl je jednoduchý – naplnit Doosan Arenu! A pozor, viktoriáni nyní dorazí i za vámi do dvou vybraných hospod.

V úterý 11. února od 18:30 do 19:30 budou Daniel Kolář a Jakub Brabec čepovat pivo v Pivnici Sladovnická (Sladovnická 783, Plzeň).

Ve středu 12. února od 18:30 do 19:30 budou Pavel Horváth a Lukáš Kalvach čepovat pivo v Pivnici Ve Dvorku v Nýřanech (Havířská 76).

Tohle si rozhodně nesmíte nechat ujít, viktoriáni! Přijďte se pozdravit s legendami či současnými oporami A týmu, nechejte si od nich načepovat pivo, popovídejte si s nimi či si udělejte fotku. Slibte jim už nyní, že vás zima nezastaví a 22. února dorazíte na fotbal přímo na stadion.

„Mezi fanoušky se těším. Samozřejmě se ze všeho nejvíce nemohu dočkat soutěžních utkání, ale teď bude hodně příjemné se s fanoušky pozdravit a pozvat je na nadcházející domácí zápasy. Budeme je potřebovat,“ vyzývá Jakub Brabec.

Samo sebou je pro nejvěrnější fanoušky nachystána na zápase odměna. Všichni držitelé permanentních vstupenek starší 18 let dosanou na stadionu pivko Gambrinus zdarma. Vstupenek již nyní nezbývá příliš mnoho, tak s nákupem určitě neotálejte. Pořídíte si je na obvyklých místech (Viktoria shop, prodejní místa Plzeňské vstupenky), online na webu Plzeňské vstupenky či v klubové aplikaci.

Navíc si lístky můžete vysoutěžit ve více než 100 hospůdkách v Plzni a v okolí. Stačí přímo na místě slíbit, že vás zima nezastaví, stvrdit to podpisem a jste ve hře o lupeny. Každou návštěvou se vaše šance na výhru zvyšuje a v úterý 18. února pak od vašeho hostinského obdržíte výherní vstupenky. Seznam soutěžních hospod naleznete v tomto článku ZDE.

Viktoriáni, my teď jdeme za vámi. A co vy, dorazíte za námi? 22. února 2020, 16:30, Doosan Arena!

Václav Hanzlík ředitel komunikace, tiskový mluvčí,