Dětské odpoledne v muzeu Slavie!

Přijďte do muzea Slavie na dětské odpoledne plné her, soutěží, zábavy a malování! Akce se koná v prostorách muzea a stadionu v sobotu 8. února.

Předpokládaný začátek je ve 12 hodin, kdy bude také otevřen vstup do muzea Slavie.

Zábavné dětské odpoledne je spojené se zahájením výstavy kreseb a ilustrací známého karikaturisty a kreslíře Milana Kounovského. V muzeu Slavie budou v 1. patře vystavena jeho díla, která se vztahují k fotbalu a zejména ke Slavii. To znamená kresby současných či bývalých fotbalistů, trenérů a slávistických legend.

V rámci zábavného odpoledne se mohou děti těšit na originální výtvory balónkového mága, na malování na obličej nebo si vyzkoušet fotbalové dovednosti pod dohledem slávistických mládežnických trenérů.

Nebude chybět školička kreslení, kterou povede autor kreseb vystavených v muzeu Slavie Milan Kounovský.

Připraven bude  zábavný muzejní kvíz, omalovánky a také drobné slávistické odměny.

Nejen dětští návštěvníci se mohou zabavit u autodráhy, stolního fotbalu nebo si zahrát hry na PS4, které se nacházejí v prostorách muzea.

Ze zábavného dětského odpoledne si můžete kromě jedinečného zážitku odnést zdarma památeční fotografii ze samoobslužného fotokoutku nebo si pořídit vzpomínku u fotostěny SUPERSLAVIA. 

Předpokládaný konec akce je v 17 hodin. Vstupné je stejné jako do muzea Slavie, ceník  najdete zde.

Vstupenky jsou v prodeji online  přes Tickertportal nebo v předprodeji vstupenek přímo na stadionu u vstupu číslo 4 v rámci otevírací doby muzea Slavie.

Podrobné informace o kreslíři Milanu Kounovském a jeho tvorbě  najdete zde

Čtsa, zdroj: www.slavia.cz