Zima nás nezastaví!

Start fotbalového jara se blíží. A fotbalová Viktoria Plzeň chystá společně s Gambrinusem zajímavou aktivaci pro fanoušky. Akce pod názvem Zima nás nezastaví – my na hřišti, vy v hledišti! má za cíl zaplnit Doosan Arenu při prvním domácím utkání tohoto roku – 22. 2. od 16:30 proti Příbrami. Fanoušci mohou vyhrát vstupenky na zápas ve více než 100 hospodách Gambrinus v Plzni a okolí. Postačí, když přímo v hospodě slíbí, že je zima nezastaví a vyrazí na fotbal. Odměněni budou i ti nejvěrnější, tedy permanentkáři. Více se dozvíte v přiloženém textu.

Viktoriáni, zapište si do svých diářů a kalendářů: sobota, 22. února, 16:30.

Na tuhle sobotu si nic jiného rozhodně neplánujte. Žádné lyžování, žádné kino, žádné výlety. 22. února se prostě jde na Viktorku. První jarní domácí zápas je tady!

Cíl je jasný: hráči se musí stoprocentně připravit na boj na hřišti, fanoušci být stoprocentně nachystáni v hledišti.

Viktorka se společně se svým partnerem Gambrinusem chystá odměnit viktoriány, které zima nezastaví! Všechny, kteří vytáhnou dresy a šály. Všechny, kteří navléknou kulichy a rukavice. Všechny, které táhne láska k červenomodrým barvám, a které nenechává první domácí duel jara chladnými!

Vyhrát zdarma vstupenky na duel s Příbramí právě nyní můžete ve více než 100 hospůdkách Gambrinus v Plzni a okolí. Stačí přímo na místě slíbit, že vás zima nezastaví! Svůj slib stvrdíte podpisem a jste ve hře o lupeny. Každou návštěvou se navíc vaše šance na výhru zvyšuje! V úterý 18. února pak od vašeho hostinského obdržíte vaše vstupenky. Seznam soutěžních hospod naleznete na konci článku.

Odměna je samo sebou nachystána i pro ty nejvěrnější – držitele permanentních vstupenek. Pro každého z nich staršího 18 let máme přímo na stadionu během zápasu nachystáno pivko Gambrinus zdarma. Pivo a fotbal, navíc v Plzni, to je prostě ta pravá kombinace.

Pro fanoušky navíc chystáme velké překvapení, které bude zveřejněno těsně před startem jarní části.

Pokud jsme vás přesvědčili, že na tomhle zápase rozhodněte nesmíte chybět, můžete si svůj lístek obstarat již nyní. Vstupenky jsou v prodeji již nyní na obvyklých místech (Viktoria shop, prodejní místa Plzeňské vstupenky) či online na webu Plzeňské vstupenky a v klubové aplikaci.

Tým trenéra Adriana Guľy v těchto dnech poctivě maká na tom, aby byl na start ligy stoprocentně nachystaný. „Na první domácí zápas jsme všichni pořádně nažhavení. A věříme, že stejně tak to mají i naši fanoušci,“ říká obránce Lukáš Hejda, jedna z tváří akce Zima nás nezastaví! „My na hřišti, vy v hledišti,“ burcuje příznivce.

Slib, že tě zima nezastaví! Budeme nachystaní na hřišti i v hledišti.

Václav Hanzlík ředitel, tiskový mluvčí FC Viktoria Plzeň