Viktoria míří v pondělí do Španělska, kde odehraje čtyři zápasy. S jakým kádrem?

FC Viktoria Plzeň odletí v pondělí 27. ledna na zimní soustředění do španělské Estepony. Po roce se tedy viktoriáni budou opět připravovat na stejném místě, kde minulou zimu a odehrají zde hned čtyři přípravné zápasy. S týmem neodcestují zraněný Ubong Ekpai a také Pavel Šulc s Romanem Procházkou.

Tým trenéra Adriana Guľy odletí z Prahy do Málagy v pondělí večer, ze španělského letoviska se následně autobusem přesune přímo do Estepony, kde od úterý začne trénovat. 

Na soustředění čeká Plzeň čtveřice přátelských zápasů se zahraničními soupeři, konkrétní rozpis naleznete v článku níže.

S týmem v pondělí neodcestují tři hráči z kádru. Ubong Ekpai je po operaci kolena a v procesu rehabilitace, mladý záložník Pavel Šulc míří na hostování do Českých Budějovic a povolení hledat si angažmá má Roman Procházka.

Kádr pro soustředění v Esteponě:

Brankáři: Aleš Hruška, Jindřich Staněk, Dominik Sváček.
Obránci: Jakub Brabec, Šimon Gabriel, Milan Havel, Lukáš Hejda, Adam Hloušek, Roman Hubník, David Limberský, Luděk Pernica, Radim Řezník.
Záložníci: Marko Alvir, Pavel Bucha, Aleš Čermák, Christián Herc, Tomáš Hořava, Dominik Janošek, Lukáš Kalvach, Joel Ngandu Kayamba, Jan Kopic, Jan Kovařík, Ondřej Mihálik.
Útočníci: Jean-David Beauguel, Tomáš Chorý, Michael Krmenčík.

Necestují: Ubong Ekpai (zranění), Pavel Šulc (hostování České Budějovice), Roman Procházka (hledá si angažmá).

Přátelské zápasy ve Španělsku:

30. ledna, 11:00: FCVP – Shonan Bellmare (Japonsko; Marbella Municipal stadium)
31. ledna, 16:00: FCVP – CSKA Sofia (Bulharsko; Arroyo Enmedio, Estepona)
3. února, 15:00: FCVP – Örebro (Švédsko; Arroyo Enmedio, Estepona)
7. února, 12:00: FCVP – Krasnodar (Rusko; Marbella Municipal stadium)

Chcete mít vždy ty nejčerstvější informace a nahlédnout do zákulisí týmu? Doporučujeme sledovat Viktorii Plzeň na sociálních sítích. Pondělní cestou do Španělska vás například skrze Instagram stories provede záložník Dominik Janošek, pravidelnou dávku inforací naleznete i na klubovém facebooku či twitteru. V plánu máme i reportáže z tréninků, sestřihy zápasů či velký offline rozhovor. 

Rádi bychom fanouškům Viktorky zprostředkovali streamované přípravné duely s CSKA Sofia i Örebrem, další jsou v řešení. Budeme včas informovat

Mgr. Václav Hanzlík, PR manažer / ředitel komunikace,

FC Viktoria Plzeň, a.s.