Rekordní návštěva v extralize: 32 009!

Fanoušci Sparty a Litvínova si udělali výlet do Drážďan, aby spolu s německými hokejovými příznivci vytvořili divácký rekord české extraligy: 32 009!

Markantně tak byla překonána rekordní r návštěva z Brna. Tam před čtyřmi roky  vidělo zápas Komety se Spartou 21 500 fanoušků.

Zatímco  na stadiónu  Dynama při předzápase týmů druhé  německé ligy pršelo, na duel 45. kola Tipsport extraligy se počasí umoudřilo a 32 tisíc diváků vidělo pod otevřeným nebem napínavý hokej, v němž teprve v poslední třetině během tří minut rozhodla Sparta o vítězství 3:2. Tedy na počtvrté v tomto extraligovém ročníku se radovali z vítězství sparťané, a při větším počtu  odehraných zápasů než  má Liberec, se ziskem 67 bodů vévodí naší nejvyšší hokejové soutěži.

HC Verva  Litvínov – HC Sparta Praha 2:3 (0:0, 1:1, 1:2).

Branky: 37.Ščotka, 55. Jarůšek – 24. Košťálek,  47. Růžička, 49. Rousek. Vyloučení: 4:2, využití: 1:0. Diváci: 32 009.