Superliga malého fotbalu zahájila spolupráci se společností Ref-shop

Praha – Nového významného partnera získala Asociace malého fotbalu České republiky. Navázala spolupráci se společností Ref-shop, která na českém území výhradně zastupuje britského výrobce Refstuff UK.

Vybraní rozhodčí Superligy malého fotbalu tak nyní dostávají unikátní hodinky vytvořené speciálně pro fotbalové sudí. Ty vedle standardních digitálních hodinek nabízejí přednastavenou škálu odpočtů času, možnost využití dvou plynoucích časů zároveň, například pro měření červené karty, počítadlo skóre, vibraci při uplynutí času a mnoho dalšího. Součást dodávaného vybavení je i zápasové pouzdro s mincí, blokem a kartami.

Do začátku jarní části sezony celostátní soutěže obdrží vybavení všichni rozhodčí Superligy. „Velice si vážím toho, že se Asociaci malého fotbalu České republiky podařilo uzavřít smlouvu s partnerem takového významu. Dlouhodobě cítím, že naši rozhodčí si zaslouží využívat nejmodernější technologie, které tato společnost nabízí. Doufám, že i v budoucnu budeme v tomto trendu nadále pokračovat,“ ocenil navázání spolupráce Petr Brejla, předseda Řídící komise Superligy malého fotbalu.

Víc informací o produktech společnosti se dozvíte na internetové adrese www.ref-shop.cz nebo e-mailu info@ref-shop.cz.

Jaroslav Kára, tiskový mluvčí,