FORTUNA:LIGA vyhlásila MALL.CZ hráče a trenéra měsíce října 2019

MALL.CZ Hráčem měsíce za říjen se v konkurenci Ivana Schranze z Českých Budějovic a Jana Kalabišky ze Slovácka stal záložník Slavie Tomáš Souček. Mezi trenéry uspěl kouč Slovácka Martin Svědík, který v hlasování předčil Jindřicha Trpišovského ze Slavie a Davida Horejše z Českých Budějovic.

MALL.CZ Hráč měsíce – Tomáš Souček (SK Slavia Praha)

Opora pražské Slavie odehrála během říjnových zápasů plnou porci minut, v utkáních proti Jablonci, Příbrami a Plzni nechyběla na hřišti ani minutu a přispěla ke stoprocentní bilanci svého klubu.

Tomáš Souček byl navíc hodně vidět – svým gólem rozhodl zápas proti Jablonci (2:0) a hned dvakrát se střelecky prosadil i proti Příbrami (3:1). V důležitém souboji s druhou Plzní (1:0) pak čtyřiadvacetiletý středopolař přihrál na jediný a zároveň rozhodující gól duelu.

I díky jeho výkonům tak má Slavia na první pozici FORTUNA:LIGY náskok jedenácti bodů před druhou Plzní.

MALL.CZ Trenér měsíce – Martin Svědík (1.FC Slovácko)

Velmi dobré výkony v letošní sezoně podává Slovácko, které je po patnácti kolech na skvělé páté pozici, přičemž za sebou nechalo Spartu či Ostravu. Svěřencům trenéra Martina Svědíka se dařilo i v říjnu, kdy během tří zápasů neztratili ani bod při skvělém skóre 9:1.

Štěpán Hanuš, Ředitel komunikace a PR,

LIGOVÁ FOTBALOVÁ ASOCIACE