Ve čtvrtek začne předprodej lístků na rozhodující zápas proti Kosovu!

Případná výhra v listopadu proti Kosovu = postup na mistrovství Evropy 2020. Předprodej vstupenek na poslední domácí kvalifikační zápas české fotbalové reprezentace začne ve čtvrtek 17. října přesně v 8:00. Prodej bude probíhat na internetu a na stadionu v Plzni.

Český tým nastoupí proti Kosovu ve čtvrtek 14. listopadu ve 20:45 v Doosan Areně (Štruncovy sady, domácí stadion FC Viktoria Plzeň).

Volný předprodej bude probíhat na dvou místech – na internetové adrese www.vstupenkyfotbal.cz a od 23. října také ve fanshopu přímo na stadionu (otevřený bude každý všední den od 9 do 17 hodin). Pro české, a hlavně plzeňské, fanoušky je vytvořená blokace sektorů P2 a P3, do nichž je možné koupit lístky jen ve fanshopu.

Vstupenky jsou rozdělené do tří cenových kategorií. Nejlevnější vyjdou na 290 korun, II. Kategorie na 490 korun a nejlepší sedačky na 690 korun (viz plánek stadionu).

K dostání jsou také VIP vstupenky – ty si zájemci budou moci objednat také od 17. října na e-mailové adrese www.vstupenkyfotbal.cz

Na stejném e-mailu www.vstupenkyfotbal.cz si budou objednávat lístky vozíčkáři. Ti budou mít vstup volný, cena pro jejich doprovod je 100 korun.

„V tabulce naší kvalifikační skupiny nám hodně pomohla výhra nad Anglií, protože do zápasu proti Kosovu půjdeme z postupového druhého místa. Na druhou stranu ten výsledek nic nezměnil na tom, že musíme vyhrát, abychom si postup zajistili. Věřím, že předvedeme podobně kvalitní výkon jako právě proti Anglii. Ale k tomu budeme potřebovat i podporu našich fanoušků, aby nás v tak důležitém zápase hnali dopředu,“ uvedl trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Vstupenky jsou k dispozici pouze pro české občany a všem ostatním budou rezervace zrušeny. Kosovští fanoušci mohou lístky do svého sektoru kupovat pouze přes kosovskou asociaci – vyhrazených je pro ně 627 míst do hostujícího sektoru a 300 vstupenek I. kategorie, jak nařizují regule UEFA.

Reprezentace hrála v Plzni naposledy na podzim 2017. Tehdy tam v kvalifikaci o postup na mistrovství světa porazila San Marino 5:0.

Petr Šedivý, Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace

Fotbalová asociace České republiky