FAČR pozastavila potvrzování objednávek vstupenek do Bulharska!

Fotbalová asociace České republiky prozatím pozastavila potvrzování objednávek vstupenek na listopadový zápas v Bulharsku, a to z důvodu zahájení disciplinárního řízení proti bulharskému svazu. Jedním z možných trestů je totiž i uzavření stadionu v Sofii právě ve vzájemném utkání.

Fanoušci mohou vstupenky v ceně 390 korun dál objednávat výhradně na e-mailové adrese vstupenky www.vstupenkyfotbal.cz Potvrzení s podrobnějšími informacemi ovšem zatím nedostanou. Zájemci obdrží vyrozumění nejdříve v úterý 22. října.

“Chceme předejít situaci, kdy si naši fanoušci zařídí dovolenou, nakoupí letenky, a nakonec se na zápas kvůli trestu pro bulharský svaz nedostanou. V tuto chvíli čekáme na rozhodnutí disciplinární komise a informace, které s tím souvisejí,” vysvětlil mluvčí české reprezentace Petr Šedivý.

Předprodej měl původně skončit v pondělí 21. října ve 12:00. O případné změně termínu bude FAČR včas informovat.

Bulharsko čelí disciplinárnímu řízení kvůli chování fanoušků v pondělním zápase proti Anglii (0:6). Jedním z možných trestů je právě uzavření stadionu.

Listopad rozhodne, jestli český tým na EURO postoupí. Bulharsko bude úplně posledním soupeřem svěřenců trenéra Jaroslava Šilhavého ve skupině. Zápas se bude hrát 17. listopadu od 18:00 v Sofii na národním stadionu Vasila Levského.

Objednávky zasílejte v tomto formátu:

JMÉNO A PŘÍJMENÍ: Pavel Černý

DATUM NAROZENÍ: 1.1.1999

ULICE, Č. DOMU: Kolmá 167

PSČ, MĚSTO: 11122, Praha 1

POČET VSTUPENEK: 2

VYBRANÉ UTKÁNÍ: Bulharsko

VYZVEDNU SI OSOBNĚ V SÍDLE FAČR: Ne

PŘEJI SI ZASLAT POŠTOU (poplatek 100Kč): Ano.

Petr Šedivý, Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace

Fotbalová asociace České republiky