Poslední fáze předprodeje: vstupenky na Anglii lze koupit už i samostatně!

V pátek 13. září v 8 hodin ráno začala poslední fáze předprodeje vstupenek na zápasy proti Anglii a Severnímu Irsku. Fanoušci mohou na obě utkání koupit lístky už i samostatně, nikoliv pouze ve zvýhodněném balíčku.

Národní tým nastoupí 11. října v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy proti Anglii (Sinobo Stadium, domácí stadion Slavie) a tři dny nato v přípravě proti Severnímu Irsku (Generali Arena, domácí stadion Sparty).

Lístky na oba zápasy je možné zakoupit na internetové stránce www.vstupenkyfotbal.cz, a to ve třech cenových kategoriích:

  • proti Anglii: 900, 1900 a 2900,- Kč
  • proti Severnímu Irsku: 200, 400 a 600,- Kč

Na utkání proti Anglii už nejsou k dostání nejlevnější vstupenky, které fanoušci v posledních dnech vykoupili v rámci balíčků. Právě cenově zvýhodněné balíčky jsou ovšem v prodeji i nadále. Určené jsou pro diváky, kteří chtějí národní tým podpořit v obou pražských duelech.

„Budeme moc rádi, když proti Anglii bude na stadionu co nejvíc českých fanoušků. Jejich podporu budeme v tak těžkém zápase potřebovat. Dorazí určitě i hodně Angličanů, takže atmosféra na tribunách bude pěkná, a my se na to už teď těšíme. A co nejvíc příznivců na stadionu bychom si samozřejmě přáli i proti Severnímu Irsku. Bude to sice přípravné utkání, ale i v něm uděláme všechno pro to, abychom uspěli,“ prohlásil trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Česká reprezentace je ve své kvalifikační skupině na postupovém druhém místě – tři body právě za Anglií. Příprava proti Severnímu Irsku pak bude posledním testem před listopadovým závěrem kvalifikace. A to proti rozjetému soupeři, který se ve své kvalifikační skupině drží na postupové pozici mezi Německem a Nizozemskem.

Petr Šedivý, Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace

Fotbalová asociace České republiky