Komuniké ze zasedání DK LFA ze dne 22.8.2019

Vzhledem k množícím se dotazům na adekvátnost trestu pro hráče Pavla Zavadila za jeho vyloučení po 2xŽK v utkání posledního ligového kola si dovolujeme doplnit Komuniké ze včerejšího zasedání DK LFA tímto komentářem:

Pozn.: Disciplinární komise LFA se zabývala i případem vyloučení hráče Pavla Zavadila ze Slezského FC Opava. Vzhledem k tomu, že hráč byl za své nevhodné chování vůči rozhodčímu potrestán žlutou kartou (v utkání druhá ŽK), která tím vedla k jeho vyloučení, nemohla DK LFA ve smyslu § 46 disciplinárního řádu uložit hráči vyšší zákaz závodní činnosti než pouze na jedno soutěžní utkání.

Komuniké ve finální podobě tedy naleznete znovu v příloze mailu. Pro upřesnění uvádím i odkaz na aktuální znění Disciplinárního řádu ke stažení na webu LFA – Komuniké ve finální podobě tedy naleznete znovu v příloze mailu. Pro upřesnění uvádím i odkaz na aktuální znění Disciplinárního řádu ke stažení na webu LFA – Komuniké ve finální podobě tedy naleznete znovu v příloze mailu. Pro upřesnění uvádím i odkaz na aktuální znění Disciplinárního řádu ke stažení na webu LFA – https://www.lfafotbal.cz/dokument/127-disciplinarni-rad-2019-2020

S přátelským pozdravem

Štěpán Hanuš

Ředitel komunikace a PR