Hoď si pro dobrou věc!

Přijďte podpořit české basketbalisty na vozíčku. Česká basketbalová federace spolu s Home Creditem organizuje akci nazvanou Hoď si pro dobrou věc. Od neděle 11.8. na Smíchovské náplavce každým úspěšným hodem na basketbalový koš umístěným na pontonu přispějete českým basketbalovým vozíčkářům.

Kdy?

Od 11.8. do 28.8.2019 každou středu, pátek a sobotu od 17:00 do 20:00.

Kde?

Smíchovská náplavka https://mapy.cz/zakladni?x=14.4113769&y=50.0710669&z=19

Zájemci o účast se budou moci předem registrovat na:  www.hodsiprodobrouvec.cz.

Na Vltavě ve vzdálenosti 6 m od břehu bude umístěn basketbalový koš na pontonu a za každý úspěšně vstřelený koš společnost Home Credit přispěje českým basketbalovým vozíčkářům. Celkem je ve hře sto tisícikorunových míčů. Účastníci budou mít k dispozici maximálně jeden cvičný pokus a za úspěšný koš, bude připsáno 1000 Kč jako dar.

V neděli 11.8. od 18:00 hodin přijde vystřelit první koše celá základní pětka českého reprezentačního týmu basketbalu mužů, která již brzy odjede na blížící se Mistrovství světa do Číny. Setkáte se zde také s našimi úspěšnými basketbalisty na vozíčku, kapitánem národního týmu Tomášem Nevěčným a trenérem Jaroslavem Mencem, kteří se právě vrátili z ME v Bulharsku, odkud si přivezli skvělé 4. místo. A jako překvapení přijdou na koš vystřelit i další zajímaví hosté jako David Kohák, Matěj Rupert a Tomáš Měcháček.

Přijďte podpořit český basketbal na vozíčku a poměřit své síly s českými reprezentanty. Registrujte se na:  www.hodsiprodobrouvec.cz.

Společnost Tipsport vypsala sázku na to, kolik zúčastněných se trefí. Tipněte si! Tomáš Satoranský, český reprezentant v basketbalu a v současné době hráč NBA týmu Chicago Bulls, má průměrnou úspěšnost střelby na koš 79,2 %. Budete lepší než on?

Linda Bilal,mluvčí Home Credit, a. s.