Musíme dobře začít a vyhnout se chybám!

Spartu čeká čtvrté utkání aktuální sezony, v neděli přivítá v Generali Areně Příbram. Po rozpačitém startu do ligy plánují sparťani vybojovat doma tři body a zvednout se po herní stránce.

„V Budějovicích jsme na sebe prvních dvacet minut koukali, nebylo to dobré a právě tohle musíme změnit. To bude stěžejní. Další věcí je, že se musíme vyvarovat individuálních chyb, které v Budějovicích proběhly, konkrétně třeba z mojí strany. Snad to teď nepotká někoho jiného,“ přemýšlí před utkáním s Příbramí Matěj Hanousek.

„Příbram asi bude hrát na brejky a my si musíme dát pozor, aby z některého z nich nedala gól. Bylo by naivní si myslet, že nebudou mít žádné šance, ale to, co budou mít, musíme správně vyřešit. Je čas, abychom o tom, jak máme hrát, přestali mluvit a začali to dělat,“ hecuje tým před víkendem Hanousek.

„V Budějovicích jsme nezačali dobře, soupeř cítil, že s námi může hrát. Teď tedy bude důležité být na jejich polovině od první minuty, presovat. Jenom tak můžeme vyhrát,“ shoduje se s Hanouskem Srdjan Plavšić.

Čtsa, zdroj: www.sparta.cz,

Foto: Steinbergerová,