Devatenáctka na ME propadla!

S jedním vstřeleným gólem ve třech utkáních se na mistrovství Evropy devatenáctiletých fotbalistů nedají dělat zázraky. A tak na  vysvědčení naši mladíci mají nedostatečnou.

Po prohře s Francií 0:3 a   bezbrankové remíze s Norskem  měli v neděli šanci na postup ze skupiny B. Avšak to za předpokladu, že jakýmkoliv rozdílem porazí Iry. Bohužel nestalo se a po prohře 1:2 se vracejí  čeští junioři domů. Ve skupině skončili poslední  s pasivním skóre 1:5!

V nedělním zápase jim svitla naděje  v 79. minutě po vyrovnávacím gólu Kušeje. Z euforie byli naši brzy na zemi, v následující minutě inkasovali  druhý gól, kterým Irové postoupili do semifinále.

Nedělní zápasy: skupina A:  Španělsko – Itálie 2:1 (0:1), Portugalsko – Arménie 4:0 (1:0), skupina B: Francie – Norsko 1:0 (0:0), Irsko – Česko 2:1 (1:0) góly: 35. Afolabi, 80. Coffey – 79.  Kušej

Pořadí ve skupině A: 1. Porugalsko 7 bosů (8:1), 2. Španělsko 7 (7:3), 3: Itálie 3, 4. Arménie bez bodu

Pořadí ve skupině B: 1. Francie 9 bodů, 2. Irsko 4, 3. Norsko 2 a 4. Česko 1 bod.

V semifinále se utkají:  Francie – Španělsko a Portugalsko – Irsko.