Do nové sezony s trikolórou!

Hráči pražské Sparty vstoupí do sezony 2019/2020 v nových domácích dresech. Dominantou rudého trika je klubová trikolóra, která je umístěná nad hrudníkem. Už nyní je dres k dostání v klubovém fanshopu.

Nový rudý dres respektuje klubovou tradici, oproti minulé sadě, kterou nosili hráči v uplynulých dvou sezonách, je patrná absence podkladových vzorů, jedná se o čistou rudou plochu s bílým vyobrazením loga sponzora. Stejně tomu bylo například v devadesátých letech.

Nejvýraznějším prvkem nového trika je klubová trikolóra vyobrazená pod krkem, novinkou je i černé lemování na rukávech. Dres, vyrobený pomocí nejmodernějších technologií Nike, by měl hráčům, kteří ho budou oblékat, i fanouškům, kteří v něm budou podporovat tým z tribun, připomínat hlavní klubové hodnoty:

Pro prezentaci těchto hodnot zvolil klub při představení nového dresu čtyři členy současného kádru A-týmu. David Lischka, který podstoupil v průběhu jara operaci srdce, zobrazuje odvahu. Martin Frýdek zase s ohledem na to, že svoji kariéru spojil s ACS i jeho otec, reprezentuje tradici. Ambice je hodnota, kterou ztvárňuje talentovaný Adam Hložek, vyhlášený Talentem sezony 2018/2019. Respekt pak symbolizuje Libor Kozák. Nová posila, která si v minulosti získala uznání při angažmá v Itálii a patří k nejzkušenějším hráčům v kádru kouče Václava Jílka.

Hráči budou při domácích zápasech kombinovat rudé triko tradičně s bílými trenkami a černými stulpnami, k dispozici jsou pak kustodům i rudé trenky.

Na dresu bude při zápasech české ligy vyobrazené logo generálního partnera Tipsport, při zápasech v evropských pohárech a v MOL Cupu logo společnosti T-Mobile.

Dres můžete už nyní zakoupit v klubovém fanshopu za 1890 Kč, tisk vlastního návrhu jména a čísla stojí 255 Kč. Ve středu bude fanshop v GENERALI Areně otevřený s ohledem na otevřený trénink A-týmu minimálně do 19.00 hodin.

Novinkou je pak konfigurátor dresu na inovovaných stránkách fanshopu https://www.fanshopsparta.cz/. Pomocí této speciální funkce si fanoušek může navolit potisk podle vlastních požadavků. Členové SPARTA CLUBu mají na nový dres slevu 15 procent. A to jak v kamenné prodejně, tak i při nákupu prostřednictvím e-shopu.

Čtsa, zdroj: www.sparta.cz