Nabiti novou energií. Viktoria Plzeň představuje dresy pro sezonu 2019/2020

FC Viktoria Plzeň pro sezonu 2019/2020 jsou tady Mají znázorňovat rychlost. Sílu blesku. Energii, jíž jsou viktoriáni nabiti. Zbrusu nové dresy!

Nabiti novou energií. Právě tento slogan nejlépe vystihuje nový viktoriánský dres.

Základem zůstávají klubové barvy, tedy červená a modrá. Hlavním motivem nového dresu je energický symbol blesku, který zosobňuje energii, sílu, rychlost, údernost. Právě taková chce Viktoria v nové sezoně být.

Oproti loňskému modelu se dres vrací ke klasickému „véčku“, tedy variantě, kterou upřednostňuje drtivá většina hráčů. „Dres se mi líbí. Je takový energický, živý. A samozřejmě dobře padne a cítím se v něm pohodlně,“ říká kapitán Viktorie Roman Hubník, který měl možnost jako zástupce kabiny sledovat výběr a vývoj trikotů pro novou sezonu a zároveň se stal společně s Lukášem Kalvachem, Michaelem Krmenčíkem a Ondřejem Mihálikem jednou z tváří pro představení.

Právě dva nováčkové ve Viktorii – Mihálik a Kalvach – znázorňují novou energii v plzeňské kabině. Nabit novou silou je i Michael Krmenčík, který se vrací po dlouhém zranění a opět chce být tahounem týmu. A samozřejmě kapitán Roman Hubník, bojovník, který na hřišti nevypustí jediný souboj! „Dres je pěkný. Cítíme se v něm dobře. A teď musíme veškerou energii přenést na hřiště,“ je si vědom Lukáš Kalvach a už se nemůže dočkat ostré premiéry, ta je naplánovaná na sobotu 13. července, kdy Viktoria v Doosan Areně přivítá Olomouc a zahájí tak naostro nový ročník 2019/2020.

„ Nové dresy FC Viktorie Plzeň s vyobrazením blesku jsou skvělou ukázkou motivace týmu do nové sezóny. Přejeme Viktorce mnoho skvělých zápasů v nové sezóně 2019/2020,“ uzavírá Štěpán Reinberger, Manager Sales Teamsport and B2B CZ/SK ve společnosti PUMA. Právě PUMA je oficiálním dodavatelem Viktorie a i letos pro dres využila ty nejmodernější technologie, aby se hráči cítili na hřišti komfortně.

A jak bude vypadat druhá a třetí varianta dresů?

U druhé se Viktoria drží oblíbené bílé barvy. Třetí, jak je již tradicí, je znovu inovativní, překvapivá a úplně odlišná od předchozích sezon. Po zelené a oranžové se viktoriáni představíme ve fosforově žluté barvě, doplněné o stejně barvené trenýrky a černé štulpny.

Viktoriáni, nové dresy si již nyní můžete zakoupit ve Viktoria shopu či na eshopu, kde je pro vás připravený i konfigurátor!

Mgr. Václav Hanzlík, FC Viktoria Plzeň, PR manažer,