Livesport Fotbalová škola Petra Čecha se blíží!

S novým titulárním partnerem a na prahu 14. ročníku nadále v plné formě. Oblíbený fotbalový kemp pod patronátem Petra Čecha se letos uskuteční v Nymburce od 29. června do 5. července. Přes sto dětí se může těšit na tradiční dvoufázové tréninky, profesionální regeneraci v podobě wellness či masáží, ale také na lekce angličtiny, beach volejbalové lekce, minigolf nebo výlet do aquaparku. Chybět nebudou besedy a autogramiády fotbalových hostů v čele se samotným Petrem Čechem.

Nově nese týdenní akce oficiální název Livesport Škola Petra Čecha. „Dlouhodobě jsme společně s lidmi ze Sport Investu přemýšleli o partnerovi pro fotbalovou školu, díky kterému bychom mohli úroveň servisu pro děti posunout o další stupeň výše. Je to pro mě srdcový projekt, po každé sezoně se na tréninky a debaty s dětmi strašně těším. Také proto jsme s výběrem partnera nespěchali, chtěli jsme vybrat toho nejlepšího,“ řekl směrem k titulárnímu partnerovi Petr Čech, který vzápětí doplnil: „S firmou Livesport jsme začali spolupracovat již na startu roku a jejich práce mě ohromně baví. Užili jsme si natáčení reklamních spotů i další marketingové aktivity, především mi však imponuje jejich tah na branku a neutuchající touha posouvat nastavenou laťku ještě výš. Vždy jsem byl pyšný na výsledky českých sportovců či firem v mezinárodní konfrontaci a Livesport je v tomto směru skvělým příkladem.“

Ve stejném duchu komentoval prohlubující se spolupráci s Petrem Čechem také marketingový ředitel Livesportu Jan Hortík. „V tom, kdo by měl být tváří naší globální reklamní kampaně, jsme měli rychle jasno. Petr je osobnost, kterou respektují fanoušci napříč zeměmi a klubovou příslušností. A první pracovní zkušenosti s ním nám jen potvrdily, že je naprostý profesionál. I proto jsme rádi, že můžeme být partnery jeho fotbalové školy. Jestli má malým fotbalistům někdo radit, pak byste asi těžko hledali lepšího člověka, než je brankářská legenda, která díky svému talentu a disciplíně dlouhé roky patřila mezi absolutní světovou špičku,“ uvedl Jan Hortík.

Livesport Fotbalová škola Petra Čecha se bude po loňském úspěchu opět konat ve víceúčelovém areálu v Nymburce, sám slavný brankář stráví s dětmi plné dva dny. Veškeré podrobnosti o programu naleznou zájemci již tradičně na stránkách http://skola.petr-cech.cz/.

Petr Čech si před příjezdem na kemp příliš neoddychne, mimo jiné intenzivně řeší svoji budoucnost. „Odpočívat neumím, díky synu Damiánovi a jeho turnajům jsem fotbalu neuniknul ani na chvilku. Fotbal je neoddělitelná součást mého života a pomyslné sundání brankářských rukavic na tom nic nezměnilo. Řeším samozřejmě také svoji budoucnost, jasno bude v řádu nejbližších týdnů.”

Pavel Pillár, Ředitel komunikace

Sport- Invest,