Na zápas proti Černé Hoře zbývají poslední lístky!

Pondělní kvalifikační zápas Česko – Černá Hora se bude hrát před zaplněnými tribunami. Na utkání v Olomouci zbývá posledních několik set lístků. Vstupenky lze koupit na internetu i fyzicky na Andrově stadionu.

Internetový prodej pokračuje na stránkách www.vstupenkyfotbal.cz. Tam budou lístky k dostání buď do vyprodání, anebo až do výkopu. Při vstupu je nutné mít vstupenku vytištěnou.

Na stadionu je možné koupit lístky v neděli od 13 do 18 hodin na pokladně vedle fanshopu nebo v pondělí od 10 do 17 hodin přímo ve fanshopu. Pokud se vstupenky nevyprodají, budou před zápasem k dostání znovu na pokladně. Platit je možné pouze v hotovosti.

Nejvíc v obou případech (na internetu i na pokladně) zbývá těch nejlevnějších lístků za 290 korun.

„Jsme rádi, že je o zápas takový zájem. Fanoušky budeme potřebovat, protože nás čeká těžký soupeř. Chceme to utkání zvládnout, vylepšit svou pozici ve skupině a potěšit naše příznivce,“ řekl trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Návštěvou zápasu navíc fanoušci podpoří nový projekt „O Kapku lepší #ceskarepre“. Fotbalová reprezentace ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje pomáhá dětským onkologickým pacientům. Čím víc lidí přijde, tím větší finanční podpora bude.

Fanoušci se také můžou těšit na bohatý doprovodný program. V 17 hodin se před stadionem otevře fanzóna, ve které se o zábavu postarají partneři české reprezentace. Příznivci národního týmu dostanou například možnost zahrát si počítačovou hru FIFA 19 proti profesionálním hráčům, což pro fandy připravuje oficiální Fanklub fotbalové reprezentace.

Fanzóna bude otevřená do 20 hodin, tak aby se fanoušci dostali na svá místa včas před výkopem. Brány stadionu se otevřou dvě hodiny před výkopem. Zápas Česko – Černá Hora začne ve 20:45.

Petr Šedivý, Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace

Fotbalová asociace České republiky

Foto: Steinbergerova,