Před 3. kolem FINÁLE FORTUNA:LIGY si Viktoria Plzeň připravila pro fanoušky speciální bonusový program.

Před stadionem proběhne Souboj chutí a fanoušci po jeho absolvování dostanou zdarma občerstvení v Pepsi Food Trucku.

Těsně před utkáním zazní živě klubová hymna (obstará operní zpěvák Daniel Kfelíř).

Během prvního poločasu proběhne speciální akce Fandi jako o život pivo“, během níž bude unikátním systémem měřena intenzita fandění v Doosan Areně. Čím více budou fanoušci fandit, tím levnější pivo budou mít o poločase a ve druhé půli.

Ve středu na Viktorku! Fandi jako o život pivo

FINÁLE FORTUNA:LIGY má před sebou tři poslední kola. Viktorii Plzeň jde nyní o každý bod – ve středu 15. května ji na domácí půdě čeká prestižní zápas se Spartou Praha. Víme, že fanoušci jsou dvanáctým hráčem týmu a je jisté, že poženou jako obvykle hráče Viktorky k maximálnímu nasazení. Pivovar Gambrinus, partner Viktorky, se rozhodl poděkovat fanouškům za jejich celoroční podporu a zároveň je vyburcovat k co největší podpoře svého týmu výjimečnou motivací. V průběhu utkání pomocí unikátního systému několikrát změří fandění na stadionu, pokaždé bude potřeba překonat moderátorem stanovenou hladinu hluku. Čím hlasitěji se bude ve středu ve Štruncových sadech fandit, tím levnější bude na stadionu pivo během přestávky a druhého poločasu.

„Na domácím stadionu máme skvělou bilanci i díky našim fanouškům. Jejich podporu vždy cítíme! Věřím, že tomu tak bude i ve středu a překonat určitou hranici fandění pro ně rozhodně nebude problém,“ řekl k akci záložník Patrik Hrošovský.

Přijďte podpořit tým Viktorky, čím více budete fandit, tím větší odměnu od Gambrinusu získáte!

Čtsa, Mgr. Václav Hanzlík, PR manažer,

FC Viktoria Plzeň, a.s

Napsat komentář