Army Day v Třebíči, Den matek v Olomouci a na MBS!

Extraligové týmy si pro své diváky na tento víkend opět připravily zajímavé doprovodné akce.

Již třetí Army Day se uskuteční v sobotu 11.5. v Třebíči v rámci utkání místních Nuclears s Draky Brno. I v Třebíči se tak, po Blansku a Brně, rozhodli vzdát hold Armádě ČR. Pro diváky je připraven atraktivní doprovodný program. Ve spolupráci s 22. základnou vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou je připravena přehlídka zbraní a dravců, mezi směnami baseballového utkání pak diváci uvidí ukázky z výcviku služebních psů a umění vojáků v boji muže proti muži. Slavnostního nástupu se tentokrát zúčastní také zástupci armády a starosta města Třebíče Pavel Pacal. Army Day začíná ve 13:30 hodin a samotný zápas pak zahájí ve 14:00 hodin nízký průlet bojového vrtulníku. Pro děti je navíc připravená soutěž, ve které si můžou odpálit svůj první homerun. Mezi směnami bude krátká komentovaná ukázka výcviku služebních psů (po 3.směně) a komentavaná ukázka bojového umění (po 5.směně). Videopozvánka zde

Den matek se rozhodly oslavit již v sobotu 11.5.Olomouci v rámci utkání Skokanů Olomouc s Olympií Blansku. Všechny maminky mají na utkání vstup zdarma.

V neděli pak oslaví Den matek na MBS při utkání Draci Brno – Nuclears Třebíč. Hráči nastoupí ve speciální edici dresů, pro prvních 50 maminek bude u vstupu připravená květina. Všechny maminky dostanou ke kávě zákusek zdarma. Speciální program včetně oběda je pak připraven pro maminky hráčů A týmu. Videopozvánka od Dondreie Hubbarda zde.

Evženie Votinská

https://www.baseball.cz/images/short/baseball_czech.png

Czech Baseball Association

Napsat komentář