ŠÉFTRENÉREM ČESKÉHO HOKEJE SE STAL FILIP PEŠÁN

Výkonný výbor Českého hokeje jmenoval na svém dnešním zasedání novým svazovým šéftrenérem Filipa Pešána. Současně ho jmenoval generálním manažerem reprezentace U20, kterou čeká na přelomu prosince 2019 a ledna 2020 juniorské mistrovství světa v Ostravě a Třinci. Jako šéftrenér Českého hokeje bude mít Filip Pešán na starosti mimo jiné Akademie Českého hokeje nebo realizační týmy reprezentací v dalších mládežnických kategoriích.  

„S Filipem Pešánem jsem o jeho zapojení v činnosti svazu již nějakou dobu jednal a jsem velmi rád, že jsme se domluvili,“ uvedl v této souvislosti prezident Českého hokeje Tomáš Král. „Vzhledem k jeho energii, zkušenostem a výsledkům, kterých dosahuje, nepochybuji, že naše spolupráce bude úspěšná a přinese výsledky. Její podrobnosti představíme na tiskové konferenci po skončení mistrovství světa na Slovensku.“

Dosavadní šéftrenér Českého hokeje Slavomír Lener bude nadále působit jako manažer rozvoje hokeje a věnovat se bude mimo jiné i mezinárodnímu programu mládežnických reprezentací.

Praha, dne 07. 05. 2019

PhDr. Zdeněk Zikmund, tiskový mluvčí, foto: www.ceskyhokej.cz

Napsat komentář