Rozlosování nadstavby FORTUNA:LIGA

4.5.-5.5.2019

1. kolo:

4.5.2019, 17:30 AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava O2 TV Sport 

4.5.2019, 20:00 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha O2 TV Sport 

5.5.2019, 18:00 FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec O2 TV Sport 

11.5.-12.5.2019

2. kolo:

11.5.2019, 17:30 FK Jablonec – FC Baník Ostrava O2 TV Sport 

11.5.2019, 20:00 AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec O2 TV Sport 

12.5.2019, 18:00 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň O2 TV Sport 

14.5.-15.5.2019

3. kolo:

14.5.2019, 20:00 FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec O2 TV Sport 

15.5.2019, 17:30 FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha O2 TV Sport 

15.5.2019, 20:00 SK Slavia Praha – FK Jablonec O2 TV Sport 

19.5.2019

4. kolo:

19.5.2019, 15:00 FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha O2 TV Sport 

19.5.2019, 15:00 FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň O2 TV Sport 

19.5.2019, 15:00 AC Sparta Praha – FK Jablonec O2 TV Sport MD 

26.5.2019

5. kolo:

26.5.2019, 15:00 FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava O2 TV Sport 

26.5.2019, 15:00 SK Slavia Praha – AC Sparta Praha O2 TV Sport 

26.5.2019, 15:00 FK Jablonec – FC Slovan Liberec 02 TV Sport

Skupina o Evropu:

1. Semifinále:

3.5.2019, 18:00 FK Teplice – FK Mladá Boleslav ČT sport

12.5.2019, 15:00 FK Mladá Boleslav – FK Teplice ČT sport

2. Semifinále 

3.5.2019, 18:00 FC Fastav Zlín – SK Sigma Olomouc ČT sport

12.5.2019, 15:00 SK Sigma Olomouc – FC Fastav Zlín ČT sport

17.5.2019, 18:00:

 vítěz 1. semifinále

vítěz 2. semifinále

ČT sport

 24.5.2019, 18:00 ČT sport

První utkání se hraje na stadionu klubu, který se v tabulce základní části umístil níže.

Kvalifikace o EL 1.6.2019, 15:00

Skupina o titul:

 vítěz finále

Hraje se na jedno utkání – na stadionu účastníka Skupiny o titul. V tomto střetnutí se utká poslední jinak postupující družstvo do Evropské ligy Skupiny o titul (4. nebo 5.) s vítězem finálového dvojutkání Skupiny o Evropu.

Skupina o záchranu:

1.kolo:

3.5.2019, 18:00 FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905 O2 TV Sport MD 

5.5.2019, 15:30 1.FC Slovácko – 1.FK Příbram O2 TV Sport MD 

5.5.2019, 15:30 SFC Opava – MFK Karviná O2 TV Sport MD 

2.kolo:

11.5.2019, 15:00 1.FK Příbram – MFK Karviná TV Sport MD 

11.5.2019, 15:00 SFC Opava – FK Dukla Praha O2 TV Sport MD 

11.5.2019, 15:00 Bohemians Praha 1905 – 1.FC Slovácko O2 TV Sport MD 

3. kolo:

14.5.2019, 17:30 MFK Karviná – FK Dukla Praha O2 TV Sport MD 

14.5.2019, 17:30 Bohemians Praha 1905 – 1.FK Příbram O2 TV Sport MD 

14.5.2019, 17:30 1.FC Slovácko – SFC Opava O2 TV Sport MD 

4. kolo:

18.5.2019, 17:00 MFK Karviná – Bohemians Praha 1905 O2 TV Sport MD 

18.5.2019, 17:00 FK Dukla Praha – 1.FC Slovácko O2 TV Sport MD 

18.5.2019, 17:00 SFC Opava – 1.FK Příbram O2 TV Sport MD 

5. kolo:

25.5.2019, 17:00 1.FC Slovácko – MFK Karviná O2 TV Sport MD 

25.5.2019, 17:00 Bohemians Praha 1905 –  SFC Opava O2 TV Sport MD 

25.5.2019, 17:00 1.FK Příbram – FK Dukla Praha O2 TV Sport MD.

Čtsa,

Napsat komentář