Nahradí Součka proti Chelsea Traoré?

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský očekává mimořádný zápas se soupeřem, který vyniká nejen vynikající ofenzívou, ale i produktivním útokem. Údajně nenastoupí v Edenu hvězdný Hazard.

9.4.2019 trenink Slavie pred utkanim s Chelseeou. Foto CPA

Stadión Slavie v Edenu bude ve čtvrtek od 21:00 hodin dějištěm prvního čtvrtfinálového zápasu Evropské ligy Slavia – Chelsea.  Slávisté v něm budou postrádat  Součka, který se  vykartoval v zápase se Sevillou. Pokud budou pravdivé informace, tak i Chelsea bude v Edenu postrádat svoji největší hvězdu Hazarda, jehož mohli fanoušci naposled sledovat v pondělním ligovém zápase s West Hamem. V něm belgický útočník exceloval a byl autorem dvou gólů. A první byl lahůdkou, když  se Hazard prokličkoval kolem několika hráčů a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře.

Pokud   Hazard v Edenu nenastoupí, podle mínění trenéra Trpišovského může si trenér Chelsea vybírat z velkého počtu  vynikajících fotbalistů podle libosti. Jmenoval  Girouda, Williana  a Barkleye. „Sledovali jsme Chelseu v nejednom zápase, naposled proti  West Hamu a podle toho jsme se důkladně připravovali, jak čelit jeho rozmanité hře, založené na důkladné defenzívě a rychlých útočných akcích.Moc nám bude chybět Souček, ale zkoušeli jsme v tréninku řadu variant. kdo by ho nejlépe nahradil,“ řekl Trpišovský.  Měl by to být Traoré, což trenér nepotvrdil. Před čtyřčlennou obranou by Traoré vytvořil záložní dvojici s Králem.

9.4.2019 trenink Slavie pred utkanim s Chelseeou. Foto CPA

Trpišovský očekává mimořádný zápas se soupeřem, kterého se při losování čtvrtfinále tolik přáli. Mimořádný zápas to bude i pro obránce Coufala, pro kterého to bude ještě větší zážitek, než byl v přátelském zápase s Brazílií. “ Evropská liga, to je nějaká soutěž“, zdůraznil Coufal. A pokud  by nastoupil Hazard tak by se mu snažil zápas znepříjemnit, ale v mezích fair play. „Anebo mi zápas znepříjemní on!“

ČTSA, foto: www.sportovnizurnal.cz

Napsat komentář