Reprezentaci od března podpoří i nový Fanklub!

Začátek nového kvalifikačního cyklu o EURO 2020 bude mít díky utkáním s Anglií a Brazílií pro české fanoušky velmi atraktivní náboj. Všichni příznivci reprezentačního týmu, kteří se chystají do Wembley nebo mají zájem o utkání s kanárky v Edenu, se budou mít možnost přidat k nově vznikajícímu Fanklubu. 

Fanouškům nabídne mnoho zajímavých výhod i možnost dávat podněty ke zlepšení v otázkách služeb pro diváky na stadionu.

Příznivci české fotbalové reprezentace získají po vzoru dalších vyspělých fotbalových zemí nezávislou organizaci, jejíž hlavním úkolem je sdružovat fanoušky ze všech částí České republiky. Fanouškovský projekt, který má podporu Fotbalové asociace ČR, se připravoval několik měsíců a vznikl na základě zkušeností sdílených od mnoha fanklubů evropských národních týmů.

Fanklub bude na základě podnětů fanoušků reprezentovat jejich názory a stane se prostředníkem v komunikaci s FAČR, ostatními evropskými asociacemi, UEFA, partnery i pořadateli utkání. To vše za účelem vylepšení fanouškovského zážitku a zlepšení diváckého komfortu na stadionech.

„Členům Fanklubu navíc nabídneme výhody spojené s prodejem vstupenek na utkání reprezentace, uvítací balíček plný jedinečných dárků a nové zážitky, jejichž prostřednictvím se fanoušek dostane ještě blíž hráčům repre,“ uvedl manažer Fanklubu Svatopluk Smysl.

Češi se těší na světovou elitu

Jaroslav Šilhavý

V rámci březnového reprezentačního srazu si čeští fanoušci nemohli přát atraktivnější soupeře a mnoho Čechů nechce u historického dvojzápasu chybět. Na kvalifikační duel s Anglií, který se odehraje v londýnském Wembley, by se mělo vypravit až šest tisíc českých fanoušků. Obrovský zájem o vstupenky bude bezesporu i na přátelské utkání s Brazílií, kde se dá očekávat vyprodaná kapacita Sinobo Stadium.

„Když je plný stadion a je dobrá atmosféra, tak se nám určitě hraje lépe. Fanoušků si samozřejmě moc vážíme a Fanklub má v tomto směru naši velkou podporu. Je potřebný pro celý český fotbal i pro tým, který nyní vedu,” říká kouč Jaroslav Šilhavý.

Základní informace o Fanklubu fotbalové reprezentace mohou fanoušci získat na webových stránkách www.fanklubrepre.cz, kde se zároveň mohou registrovat k odběru novinek a informací směrem k zahájení jeho činnosti. To je naplánováno na začátek měsíce března, kdy Fanklub přivítá své první členy.

Čtsa, zdroj: www.fotbal.cz

 

Napsat komentář