Sparta zahájila zimní přípravu!

Ve čtvrtek 3. ledna se hráči pražské Sparty poprvé sejdou v novém roce 2019 po krátké dovolené. Hned v pátek je čekají fyzické testy na FTVS, následně v sobotu a v neděli zimní tréninky, které nejsou ze strany některých hráčů moc oblíbené.

První přípravné dvojutkání odehrají letenští 9. ledna na Strahově proti Českým Budějovicím od 11. 00 a 13.00 hod. V dalších duelech se Sparta utká 12. ledna od 14.00 hod. na stadionu der Freundschaft s FC Energie Cottbus a 16. ledna na Strahově s FK Loko Vltavín. Na soustředění do Španělska odlétají sparťané 18. ledna. kde jsou přípravné zápasy zatím v jednání. Fortuna ligu zahájí 20. kolem 9. února na Letné v malém pražském derby s Bohemians 1905.

Sparta zahájí domácí a zahraniční zimní přípravu s 31 hráči. K týmu se připojují nové posily David Moberg Karlsson a Martin Hašek. Po dlouhodobém zranění se vrací do týmu útočník Václav Kadlec. Šanci budou mít v prvním týmu z juniorky Dominik Plechatý, David Šnajdr a Daniel Mareček. Zraněný záložník Tal Ben Chaim se podrobuje v Izraeli rekonvalescenci. Mihailu Ristićovi skončilo hostování a vedení Sparty s ním již nepočítá.

Hráči kteří zahájí přípravu:

Brankáři: Florin Nita, Milan Heča, David Bičík

Obránci: Ondřej Zahustel, Tomáš Wiesner, Lukáš Štetina, Uroš Radaković, Costa Nhamoinesu, Dominik Plechatý, Semih Kaya, Eldar Ćivić, David Šnajdr

Záložníci: Martin Frýdek, Martin Hašek, Lukáš Vácha, Daniel Mareček, Alexandr Chipciu, Vukadin Vukadinović, Nicolae Stanciu, Michal Sáček, Guélor Kanga, Srdjan Plavšić, Bogdan Vatajelu, Adam Hložek, David Moberg Karlsson

Útočníci: Benjamin Tetteh, Václav Kadlec, Matěj Pulkrab, Josef Šural, Václav Drchal, Golgol Mebrahtu.

Čtsa, zdroj: www.sparta.cz

Napsat komentář