Hráčem prosince je plzeňský Kovařík, mezi trenéry uspěl teplický Hejkal!

Hráčem měsíce prosince ve FORTUNA:LIZE byl vyhlášen Jan Kovařík z Plzně, který si v prosincových zápasech připsal jeden gól a dvě gólové nahrávky. V kategorii trenérů byl zvolen Stanislav Hejkal z Teplic.

Hráč měsíce: Jan Kovařík (FC Viktoria Plzeň)

Krajní záložník ve službách Plzně prožil úspěšný závěr podzimní části. V posledních třech zápasech, které se odehrály v prosinci, nechyběl na hřišti ani minutu a byl u tří gólů.

Třicetiletý fotbalista podpořil svůj výkon ve Zlíně krásným gólem a asistencí, díky čemuž Plzeň vyhrála 2:0. Na gól pak asistoval i v domácím utkání proti Karviné, kterou Viktoriáni porazili 2:1. Viktoria vyhrála všechny prosincové zápasy při celkovém skóre 6:1, což znamená, že Kovařík se aktivně podílel hned na polovině gólů svého týmu.

Trenér měsíce: Stanislav Hejkal (FK Teplice)

Fotbalisté Teplic v závěru podzimní části FORTUNA:LIGY zabrali a připsali si během tří zápasů plný počet devíti bodů. V prosinci, za který je trenér Hejkal nyní oceněn, Teplice porazily venku pražskou Spartu 1:0 a doma poté výhru potvrdily dalším ziskem tří bodů proti Zlínu.

Trenér Hejkal působí v Teplicích od konce září, kdy u kormidla vystřídal odvolaného Šmejkala. Teplice prozatím vedl v deseti zápasech, v nichž se svým týmem získal šestnáct bodů.

Foto: fc.viktoria – fk.teplice,

Štěpán Hanuš

Ředitel komunikace a PR

LIGOVÁ FOTBALOVÁ ASOCIACE

 

Napsat komentář