Program zimní přípravy FC Vysočina!

Fotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek absolvovali poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. První tým se znovu sejde až v pondělí 7. ledna 2018 na prahu zimní přípravy. Ta nabídne množství tréninků a zápasů pod vedením nového kouče Radima Kučery.

Druholigoví fotbalisté se budou připravovat v domácím prostředí, kde mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách, posilovny na stadiónu a zázemí Hotelu Gustav Mahler. Ve středu 9. ledna absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. O týden později tým nastoupí do prvního přípravného duelu, když se představí na půdě Mladé Boleslavi. I další zimní duely přinesou kvalitní soupeře – Olomouc, Brno, Žilinu, Táborsko a Vlašim. Soupeř na předligovou generálku zatím nebyl určen. Boje v jarní FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE znovu vypuknou v pátek 1. března, kdy Jihlava v malém derby hostí Znojmo.

Program zápasů v zimní přípravě najdete včetně utkání juniorky a U19 – https://www.fcvysocina.cz/zapas.asp?sezona=2019prip

Miroslav Fuks
vedoucí marketingu a tiskový mluvčí

 

Napsat komentář