Vážení futsalisté!

Začneme tím nejdůležitějším, co nás v tomto období čeká. Od středy do soboty se na zimním stadionu v Chrudimi odehraje elitní skupina UEFA Champions League. ERA-PACK se doma pokusí o historický postup do Final four. Ve středu se utká s běloruskou Lidou, ve čtvrtek s italskou Pescarou a v sobotu s kazachstánským Kairatem.

Přejeme si, abyste na zimní stadion dorazili a našeho mistra podpořili. Očekáváme krásnou sportovní událost a ERA-PACKu přejeme mnoho štěstí. Fandíme vám a věříme v postup. Držte se!

Na úrovni reprezentací se dařilo českému A týmu. Turnaj ve Finsku jsme nevyhráli jen díky jedné brance, ale to nás nemrzí. Nejvíce nás těší, že jsme remizovali s vicemistry světa – Ruskem. A měli jsme i na výhru. Naopak nedařilo se naší nerozehrané reprezentaci do 19 let, která neuspěla na domácím Ostrava Cupu. Věříme, že je neúspěch spíše nakopne do další práce.

Ve čtvrtek 15. listopadu v 8 ráno končí hlasování hlavních futsalových anket – Futsalista roku, Trenér roku, Brankář roku a Futsalista roku U21. Pokud jste ještě nehlasovali, učiňte tak prosím na webu www.futsalliga.cz.

A teď už si pojeďme do Chrudimi užít Ligu mistrů.

Oběžník FUTis ke stažení na NOVÉ adrese https://futsal.fotbal.cz/clanky/rubrika/117

Otakar Mestek
Předseda Svazu futsalu ČR
Michal Pavlík
PR manažer Svazu futsalu ČR
Petr Havlík
FUTis manažer Svazu futsalu ČR

Napsat komentář