Potvrdí se chvála trenéra Kodaně?

Fotbalisté pražské Slavie  ve čtvrtečním večeru vstoupí na stadiónu v Edenu do čtvrtého kola Evropské ligy s FC Kodaň, který před dvěma týdny porazili v dánské metropoli 1:0. Podaří se  jim i pražská odveta?

Podle slov kodaňského trenéra Solbakkena je Slavie favoritem, zároveň zdůrazňuje, že je nejsilnějším týmem skupiny  C. Trenér červenobílých Trpišovský však upozorňuje, že jasného nic není a  že ho trápí časté zranění hráčů a nemůže vždy postavit sestavu tak, jak by si přál. Kvůli zranění nedohráli derby na Spartě Kúdela, Coufal a Hušbauer. Jedině Hušbauer by mohl ve čtvrtek  nastoupit. Stále na marodce jsou Tecl, Hromada, Pokorný a van Buren, takže má nejužší kádr z  celé sezóny.  Trenéra aspoň trochu potěšilo, že Škoda se zotavil ze střevní chřipky, která mu zabránila  dostat se do sestavy proti Spartě.

Lze předpokládat, že v sestavě ve srovnání s utkáním proti Spartě dojde  ke dvěma, případně třem změnám. Základní  sestava by měla vypadat takto: Kolář –  Bořil, Deli, Ngadeu, Zelený – Souček –  Stoch, Hušbauer (Baluta), Traoré (Sýkora), Zmrhal –  Olayinka (Škoda). Na lavičce budou  zřejmě připraveni Frydrych, Matoušek, Mešanovič a gólman Kovář.

ČTSA (ph), foto: www.slavia.cz

 

Napsat komentář