Vážení futsalisté!

Máme za sebou další část sezony 2018/19. Bohužel, musíme začít tím negativním, čímž je odstoupení týmu Gardenline Litoměřice z VARTA futsal ligy. Výsledky celku byly anulovány a soutěž se bude dohrávat v jedenácti týmech. Nicméně VARTA futsal liga nabídla i mnoho pozitivního. Například parádní derby pražských „S“. Stále se daří skvěle Chrudimi a Teplicím. Oba celky jsou nadále stoprocentní.

Když je řeč o ERA-PACKu Chrudim, musíme být tentokrát právem hrdí. Český mistr dokázal postoupit v UEFA Futsal Champions League z druhého místa do elitní skupiny a k bodovému zisku v souboji s obhájcem trofeje mnoho nechybělo. Co je však ještě lepší, Chrudimští budou bojovat o finálovou čtyřku na domácí půdě. Na skvělé zápasy se můžete těšit v polovině listopadu!

Reprezentační celky čekají aktuálně dvě akce. A tým vyráží tento týden na turnaj do Finska, kde se střetne mimo jiné i se silným Ruskem. Reprezentace do 19 let se nadále připravuje na kvalifikaci o EURO. Další akcí je Ostrava Cup, který proběhne od druhé poloviny tohoto týdne za účasti šesti národních celků.

Zajímavě se také vyvíjí Pohár FAČR ve futsalu, kde jsme minulý týden rozlosovali čtvrtfinále. A v něm uvidíme atraktivní jihomoravské derby Helas Brno – Uherské Hradiště.

Futsal má zkrátka na podzim hodně bohatý program. Máme se na co těšit.

Oběžník FUTis ke stažení na NOVÉ adrese https://futsal.fotbal.cz/clanky/rubrika/117

Otakar Mestek
Předseda Svazu futsalu ČR
Michal Pavlík
PR manažer Svazu futsalu ČR
Petr Havlík
FUTis manažer Svazu futsalu ČR

Napsat komentář