Deníček mistrovství světa, díl první: zábavní program pro zahraniční turisty!

Praha – Každý reprezentační sraz provází doslova stejná písnička. Nováčci v reprezentaci malého fotbalu do 21 let musejí na uvítanou zpívat. Jediný debutant na kempu před mistrovstvím světa, které od 4. října hostí pražská hala Jedenáctka, je František Liška.

 Na ofenzivního hráče z Prahy čekala poměrně velká hudební výzva, protože jeho vystoupení před večeří v Top Hotelu Praha přihlížela slušná kulisa ubytovaných hostů, převážně ze zahraničí. Reprezentanti nelenili a pro vybraného zpěváka přichystali také zvukovou aparaturu. Po počátečním odhodlávání vystřihl svým rockovým hlasem zahraničními fanynkami dlouho očekávaný song od kapely T-boyz s názvem Beruška.

Své spoluhráče vystoupením navnadil natolik, že se po něm mikrofonu chopili také a hotelové hosty i personál bavili dalšími vybranými hity bohatého českého repertoáru.

Večerní show přesně dokreslila atmosféru, která na každém srazu české reprezentace panuje. Od úvodního tréninku profesionální přístup, ale zároveň legrácky mezi hráči, sázky o přání k večeři, vzájemné hecování a utužování party, která povede k jednomu cíli: zisku titulu světových šampionů. A pak patrně přijde několik přihlášek do Superstar…  

Jaroslav Kára, tiskový mluvčí,

Napsat komentář