Volný prodej vstupenek do Madridu odstartoval!

23. října 2018, 21:00, Estadio Santiago Bernabéu, Madrid, Španělsko. Proti slavnému domácímu Realu jako soupeř FC Viktoria Plzeň! Tohle všechno bude realita, o kterou jistě žádný viktorián nebude chtít přijít. Vstupenky do hostujících sektorů se prodávají pouze v Plzni. Ve čtvrtek 27. září byl spuštěn volný prodej.

Fandili jsme na San Siru v Miláně, na Camp Nou v Barceloně, v Manchesteru na Etihad Stadium, v mnichovské Allianz Areně… A teď můžeme společně vyrazit na Santiago Bernabéu sledovat Viktorku! Další utkání, které se zapíše nesmazatelným písmem do dějin plzeňského fotbalu, se blíží. Na stadionu, který je domácím svatostánkem pro hráče jako jsou Luka Modrič, Gareth Bale či Isco se nyní představí FC Viktoria Plzeň.

„Real Madrid je samozřejmě hlavní favorit naší skupiny, největší jméno… Moc se na ten zápas těším. Přeci jen na San Bernabéu si zahrajete možná třeba jen jednou za život,“ vyhlíží říjnové utkání nejlepší ligový hráč minulé sezony Jan Kopic. Souhlasí s ním také slovenský středopolař Roman Procházka: „Těším se opravdu hodně. Je to nejlepší tým, který jsme mohli dostat, bude to splněný sen.“

Prodej vstupenek do Madridu pro permanentkáře odstartoval v neděli a trval do středečního večera. Od čtvrtka 27. září se spustil volný prodej. Ceny zůstávají stejné, tedy 800 a 1 090 Kč v závislosti na sektoru. Levnější vstupenka je do 4. patra stadionu, dražší vstupenka do 3. patra. Plán stadionu najdete na konci článku.

Stejně jako v Římě, i v Madridu platí adresný ticketing, vstupenky se tak vydávají přímo na jméno. Každý fanoušek, který si ji bude chtít zakoupit, si tak s sebou musí přinést doklad totožnosti, který si s sebou nesmí zapomenout ani při cestě do Španělska, aby se jím prokázal při vstupu na stadion. Při prodeji je možné přinést pouze kopii dokladu, nicméně do Madridu už je třeba vzít originál.

Jedna osoba si může zakoupit maximálně 5 vstupenek (po předložení pěti dokladů totožnosti). V případě takového množstevního nakupování je třeba u sebe mít doklady totožnosti všech osob, pro které jsou lístky kupovány. „Jde o striktní pravidla. Poté je nutné si ověřit, že nedošlo k záměně a každý má skutečně svou vstupenku. Před vstupem na stadion bude probíhat identifikace držitelů vstupenek,“ upozorňuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Lístky do hostujících sektorů jsou a budou k dostání pouze v Plzni. Podle pravidel prodeje Realu Madrid bude muset být prodej ukončen nejpozději 11. října. Poté už nebudou vstupenky nikde k zakoupení. Levnější vstupenky jsou do sektorů 621 až 633, dražší vstupenky jsou do sektorů 523 až 533. Během prodeje se budeme řídit pravidly domácího klubu a jednotlivé sektory se budou prodávat postupně podle pořadí, které určuje právě Real Madrid. Pro kotelníky bude vyčleněn speciální sektor v levnější cenové kategorii, tedy za 800 Kč.

Na pokladnách se dá platit pouze hotově, nebudou tedy umožněny platby platební kartou či stravenkami.

„Kapacita hostujících sektorů je 3 900 a z předprodeje pro permanentkáře byla vyčerpána zhruba polovina,“ informuje o aktuálním stavu Václav Hanzlík.

„Fanoušky bychom zároveň chtěli poprosit o sdělení informace, jak do Madridu pocestují. Tuto informaci po nás vyžaduje přímo španělský klub, a tak v tomto směru chceme požádat o spolupráci všechny, kteří si vstupenky přijdou koupit k nám na pokladny,“ vzkazuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN
ČT 27. 9. 9:00 – 17:00
PÁ 28.9. 9:00 – 19:00 (den zápasu se Spartou)
SO 29. 9. 9:00 – 17:00
NE 30. 9. 9:00 – 17:00
… bude upřesněno

PLÁN STADIONU (po kliknutí se zobrazí ve větším rozlišení)

Mgr. Václav Hanzlík , PR manažer,

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

Napsat komentář