Hráčem měsíce srpna je Krmenčík, mezi trenéry uspěl Páník

Hráčem měsíce srpna byl zvolen plzeňský útočník Michael Krmenčík, který ve čtyřech odehraných zápasech nastřílel pět gólů a dohromady se sedmi góly je společně s Komličenkem z Mladé Boleslavi nejlepším střelcem ligy. Mezi trenéry kraloval kouč ostravského Baníku Bohumil Páník, který svůj tým dovedl ke čtyřem výhrám ze čtyř zápasů.

Hráč měsíce: Michael Krmenčík (FC Viktoria Plzeň)

Pětadvacetiletý útočník Plzně v srpnu zářil. Ve čtyřech odehraných zápasech dokázal nastřílet hned pět gólů, přičemž proti Mladé Boleslavi, kterou Viktoriáni porazili vysoko 6:1, se blýskl hattrickem. A právě proti Mladé Boleslavi odehrál útočník, o jehož služby měl v posledních dnech zájem francouzský klub z Bordeaux, jubilejní 100. ligové utkání.

Plzni se v srpnu dařilo, vyhrála čtyři zápasy ze čtyř se skóre 9:1, přičemž hned třikrát udržela čisté konto.

Trenér měsíce: Bohumil Páník (FC Baník Ostrava)

Přišel v průběhu jarní části minulé sezony, aby Baník v lize zachránil. Povedlo se, ale nejen to. Ostravský Baník v letošní sezóně září a po srpnovém 6. kole byl dokonce na skvělé třetí příčce FORTUNA:LIGY.

Páníkovi svěřenci v srpnu odehráli čtyři zápasy a všechny vyhráli – Příbram porazili vysoko 3:0, na hřišti Bohemians uspěli 1:0, v Olomouci vyhráli 4:1 a v posledním srpnovém utkání zdolali pražskou Duklu 2:0.


FOTO: fcviktoria.cz,

Štěpán Hanuš, Ředitel komunikace a PR,

LIGOVÁ FOTBALOVÁ ASOCIACE

Napsat komentář